Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Intars Rešetins plāno stāties Zemessargos

Intars Rešetins, ekrānšāviņš no "Kad viņas satiekas"

Intars Rešetins, ekrānšāviņš no "Kad viņas satiekas"

Aktieris un režisors Intars Rešetins ir stingri iestājies par latviskām vērtībām. Tieši karš ir atjaunojis viņa ticību labajam, teikts žurnālā "Kas Jauns". Pašlaik viņš ir iesaistījies dažādās Latvijas patriotu pilsoniskās iniciatīvas aktivitātēs, piemēram, viņš režisēja šomēnes notikušo gājienu par atbrīvošanu no padomju mantojuma, bet tagad viņš ir gatavs iet vēl tālāk un pieteikties Zemessardzē. Intervijā Intars Rešetins norāda, ka Latvija ir maza tauta un mums ir jābūt vienotiem. "Es mīlu šo zemi un iestāšos, un kritīšu, ja vajadzēs, par šo zemi, jo mēs esam latvieši. Kā teicis Rainis – mēs esam maza cilts. Un šodien mums jāparāda, cik stipra ir mūsu griba un griba iestāties par sevi un savām vērtībām," saka Rešetins. Viņš arī citus aicina stāties Zemessardzē, lai kopīgiem spēkiem cīnītos x stundā, ja kādreiz tāda pienāks.

Noskaties arī video, kurā Intara Rešetina sieva Zanda Rešetina atklāj, ka jau pirmajā randiņā saņēmusi brīdinājumu no Intara, lai viņa nekad neprec aktieri.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...