Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ir vai nav āderes un kā tās ietekmē veselību?

Ūdens, Photo by Frank Albrecht on Unsplash

Ūdens, Photo by Frank Albrecht on Unsplash

Pazemes ūdens dzīslas, izstaro āderes jeb biopatogēnās zonas; enerģiskais strāvojums, kas ar aci nav saskatāms, jo nāk no dziļi zem zemes esošiem ūdeņiem vai kosmosa, un parasti cilvēki nezina, kur āderes atrodas - šie un vēl dažāda veida skaidrojumi tiek attiecināti uz āderēm. Parasti āderu vietas nosaka rīkstnieki, taču vai tās ir un vai āderes ietekmē Tavu veselību?

Ar ko atšķiroties uguns un ūdens āderes?

Uguns āderes nākot no kosmosa, cilvēkiem sniedzot enerģijas pieplūdumu un vispārēju pozitīvu ietekmi, savukārt ūdens āderēm esot pretējs efekts – tās atņemot gan enerģiju, gan negatīvi iespaido veselību. Iespējams, pie caurām miega naktīm vainojams tieši tas, kas Tu guli virs āderes, jo tieši to darīt nedrīkstot!

Kā ūdens āderes ietekmējot cilvēku?

  • Lūk, kādas pazīmes var liecināt, ka gulta novietota tieši uz ūdens āderes:
  • Slikti sapņi un arī caurs miegs var liecināt par to, ka guli uz āderes.
  • Bezspēks pamostoties vai īsi pēc pamošanās.
  • Varot būt hroniskas iesnas un no rītiem sāpošs kakls.
  • Varot būt pastiprināti krampji, sevišķi traumētiem ķermeņa locekļiem.

Kā ir patiesībā - ir vai nav āderes?

Lai arī daudzi uzskata, ka āderes patiešām ir un tās tiešā veidā ietekmējot cilvēka veselības un garīgo stāvokli, zinātnieki apgalvo, ka to patiesībā nav, un nav neviena nopietna pētījuma, kas apstiprinātu to esamību. Ticēt vai nē āderu esamībai - tas paliek katra paša ziņā. Lai uzzinātu vairāk par latviešu uzskatiem par āderēm, noskaidrotu, kur tās atrodas, kā arī citu interesantu un pretrunīgu informāciju, noskaties video!

Cita interesanta lasāmviela:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...