Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jaunums! Gaisa trošu zipline nobrauciens pār Alūksnes ezeru

Zipline Alūksnē. Foto: L.Pastare

Zip-line atrakcijas jeb dažādi gaisa trošu nobraucieni ne velti strauji iekaro apmeklētāju mīlestību – iespēja baudīt apkārtni no tāda skatu punkta, kādu uz zemes nesasniegsi, vienlaikus dzirdot vēju svilpojam matos un savus sirdspukstus priecīgā uztraukumā dunot. Tagad gaisa trošu cienītājiem jaunas iespējas – nobrauciens pār Alūksnes ezeru!

Kā vēsta portāls aluksniesiem.lv, alūksnē šovasar atvērusies jauns, nebijis gaisa trošu nobrauciens “zip-line”, kas piedāvā traukties no gleznainā Tempļa kalna, kura augstums ir papildināts ar īpaši izbūvētu starta platformu līdz pat Alūksnes Pilssalai aiz peldvietas.

Kā informē Alūksnes Tūrisma informācijas centrs, Gaisa trošu ceļa Zip-line darba laiks ir:

  • Pirmdienās un otrdienās no 11:00-21:00
  • Trešdien, ceturtdien, piektdien – 10:00 – 21:00
  • Sestdien, Svētdien – 09:00 – 21:00

Biļešu cenas svārstās no 10 eur pieaugušajiem nedēļas sākumā līdz 15 Eur – nedēļas nogalēs, bet ģimenēm ar bērniem, grupu apmeklējumam, kā arī studentiem vai pensionāriem un personām līdz 16 gadu vecumam cenas ir zemākas. (Plašāk skaties pievienotajos attēlos.)

Jau pirmajā dienā par jauno atrakciju bijusi milzīga interese, bet plašāka informācija par šo piedāvājumu drīzumā sekos.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...