Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jelgavā atklāts leģendu un stāstu maršruts "Zināmais nezināmajā"

Tūrists, Photo by Boxed Water Is Better on Unsplash

Tūrists, Photo by Boxed Water Is Better on Unsplash

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu iedzīvotāju un pilsētas viesi doties aptuveni 6 km garā, aizraujošā ceļojumā pa Jelgavu, 12 apskates objektos atklājot senus stāstus un nedzirdētas leģendas jaunatklātajā pastaigu maršrutā “Zināmais nezināmajā”.

Kas apskatāms “Zināmais nezināmajā” pastaigu maršrutā?

"Zināmais nezināmajā" maršrutā iekļauti gan populāri tūrisma apskates objekti, gan mazāk zināmi. Maršruts ir vieglas grūtības pakāpes, piemērots gan individuālai pilsētas iepazīšanai, gan ģimenēm ar bērniem visa gada garumā. "Zināmais nezināmajā" neatstās vienaldzīgus arī pilsētas iedzīvotājus, jo pie katra maršrutā iekļautā objekta, būs jāizpilda uzdevums, kas ļaus ieraudzīt pazīstamās vietas no cita skatu punkta un atklāt detaļas, kuras pazūd ikdienā steigā.

Dodoties leģendu un stāstu maršrutā, ikviens varēs atklāt, kur atrodas Ezera vārti, kā Egas iela tikusi pie sava nosaukuma, kāpēc viens no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pulksteņa ciparnīcas skaitļiem ir apzeltīts un daudz ko citu. Maršrutā iekļauti 12 apskates objekti, tas ir aptuveni 6 km garš un tā veikšana aizņems līdz 2 stundām. Maršrutu "Zināmais nezināmajā" bez maksas var lejupielādēt nolasot aktivitātes QR kodu, kas pieejams tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...