Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jenny May kopā ar Gati Mūrnieku laiž klajā jaunu dziesmu

Jenny May un Gatis Mūrnieks, publicitātes foto

Jenny May un Gatis Mūrnieks, publicitātes foto

Dziesmu autors un izpildītājs Gatis Mūrnieks kopā ar "STV Pirmā!" zvaigzni Jenny May ir radījis jaunu vasarīgu dziesmu un mūzikas video "Tikai sirds". Jenny May stāsta: "Kad saņēmu piedāvājumu dziedāt kopā ar Gati, biju patīkami pārsteigta, jo viņa dziesma uzrunāja no pirmajām notīm – tāda vasarīga, gaisīga. Ar Gati strādāt bija patīkami. Viņš ir labs komponists ar lielisku mūzikas izjūtu. Manuprāt, duets izdevies pat labāks, nekā sākumā varēju iedomāties."

"Šajā dzīvē pāri visam ir cilvēcība un sirsnība. Pāri mūsu statusiem, amatiem un visam pārējam. Pēc tās vienkāršības es esmu noilgojies, un tieši par to arī ir šī dziesma. Lai kas notiktu, jebkurā situācijā uzvarēs tās lietas, kuras mēs darām no sirds, nesamāksloti un patiesi. Iedziedāt kopīgu dziesmu ar Dženiju gribēju jau kādu laiku. Vienu dienu par šo ideju izstāstīju savam draugam Nikolajam Puzikovam, kurš Dženiju pazīst jau ilgu laiku. Viņš man teica, ka viņa ir “pilnīgi savējā” un piekritīs realizēt šo ideju. Un tā arī notika. Gan dziesmas ieraksts, gan klipa filmēšana kopā ar Maiju bija aizraujošs notikums. Paldies visiem, kuri pielika savas pūles šā projekta realizēšanā," tā Gatis Mūrnieks.

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...