Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Juta Valdmane, tērpusies Padomju laika milicijas formā, regulē auto satiksmi

"Četri uz koferiem" , 360TV ekrānšāviņš

"Četri uz koferiem" , 360TV ekrānšāviņš

Pavisam nesen Latgales puses iedzīvotāji kļuva par lieciniekiem kādam visam amizantam skatam, kas iemūžināts kanāla 360TV un Youtube kanāla “Brīvdienas TV” šova “Četri uz koferiem” jaunākajā sērijā. Daiļā influencere Juta Valdmane un dziedātāja Alise Haijima, šova ietvaros viesojoties Latgalē ne tikai izbrauca ar Padomju laika “Moskvich” markas automašīnu, bet arī iejutās miliču ādā un pat pamanījās regulēt satiksmi uz vietējiem autoceļiem. Tiesa, ieraugot tik neparasti ģērbtās ceļabiedres, dziedātājs Lauris Reiniks sprieda, ka dāmas viņam vairāk atgādinot nevis milices, bet gan vācu erotisko filmu aktrises.

Iespējams, līdzīgas asociācijas bija arī vietējiem šoferīšiem – jo viņi neslēpa pārsteigumu par daiļajām policistēm un uz koķeto jautājumu, vai pie stūres gadījumā nav sēdušies pēc kā stiprāka lietošanas, steidza jokoties, ka tik tiešām esot baudījuši “visu, ko varējuši.” Savukārt tie auto vadītāji, kurus Juta un Alise nepamanījās “apstādināt,” vēlāk Laurim Reinikam esot “instagram” rakstījuši un jautājuši, kāpēc simpātiskās dāmas neesot apturējušas arī viņus.

Iespēju izbraukt ar moskviču īsta majora vadītā un pielaikot Padomju laika tērpus, “Četri uz koferiem” jaunākajā sērijā kolēģiem būs sarūpējis uzņēmējs Andris Rūmītis. Turklāt četrotne ne tikai baudīs neparastus piedzīvojumus, bet arī tradicionālo latgaliešu virtuvi un muzikantu priekšnesumus. Savukārt sērijas noslēgumā noskaidrosies, kuram Latgales pusē būs izdevies parūpēties par krāšņākajām izklaidēm un kuri no diviem ceļotājiem plūks šīs sezonas šova uzvarētāju laurus?

Skaties 12. epizodi 28. novembrī plkst. 20:30.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...