Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā ekonomiski un ātri mērīt ķermeņa temperatūru lielam skaitam cilvēku?

Bezkontakta temperatūras mērītājs AT310, foto - Arkada M

2020. gads mūs atmiņās paliks kā gads, kad cīnījāmies pret koronavīrusu COVID-19. Atcerēsimies arī operatīvos pasākumus, lai novērstu vīrusa izplatību – uzņēmumos, skolās, koledžās un citās iestādēs tiek mērīta apmeklētāju ķermeņa temperatūra. Parasti to dara ar digitālo termometru, tuvinot to apmeklētāja pierei.

Ko darīt, ja apmeklētāju ir daudz un to plūsma ir nemainīgi liela? Iesaistīt vēl vairāk personāla, “apbruņojot” viņus ar termometriem? Tas noteikti radīs laika patēriņu, rindu veidošanos un nevajadzīgus izdevumus. Pastāv alternatīvs risinājums!

Kas ir bezkontakta temperatūras mērītājs AT310?

Bezkontakta temperatūras mērītājs AT310 ir elektronisks, kalkulatora lieluma bloks, kas tiek piestiprināts telpās pie ieejas durvīm un ir pieslēgts 220 V tīklam. Ikviens apmeklētājs, ienākot pa durvīm, pietuvina plaukstu 10-15 cm attālumā no bloka, un uz displeja nekavējoties parādās apmeklētāja ķermeņa temperatūra. Vienlaikus, ja temperatūra pārsniedz pieļaujamo rādītāju (piemēram, 37,5°С), indikatorā iedegas sarkana gaisma, bet skaļrunī atskan trauksmes signāls.

АТ310 var darboties nepārtraukti 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, tam nav vajadzīga apkope un tehniskā apskate. Trauksmes signāla slieksni var uzstādīt jebkādai temperatūrai, arī signāla skaļums ir regulējams. Termometru var izmantot atsevišķi vai integrēt parastajās durvīs, caurstaigājamajā metāla detektorā, piekļuves kontroles sistēmā vai citās iekārtās. Ja nepieciešams, АТ310 elektronisko izvadu var savienot ar durvju slēdzenes vadības pulti vai turniketu. Inteliģenta programmatūra novērš viltus trauksmi, ko var izraisīt paaugstināta apkārtējās vides temperatūra vai tieša saules staru ietekme.

AT310 tehniskā informācija:

Temperatūras mērīšanas precizitāte: + 0,3℃

Temperatūras mērīšanas attālums: no 5 cm līdz 30 cm

Temperatūras mērīšanas laiks: mazāk kā 1 sek.

Darbības temperatūras diapazons: -10℃ - + 40℃

Barošana: AC 100-240V, 50/60Hz

Darba spriegums: 12V

Enerģijas patēriņš: mazāk kā 8W

Izmēri: 166 x 115 x 34 mm

Svars: ̴ 1 kg

Visus jautājumus, kas Jums ir radušies par bezkontakta temperatūras mērītāju AT310, lūdzu, uzdodiet SIA “Arkada-M”, Bruņinieku ielā 75, 18. birojs, tālr. 67299137, 67299138, e-pasts: arkadam@apollo.lv

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...