Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā izvēlēties piemērotākos vārtus garāžai?

Unsplash, Emil Diallo

Unsplash, Emil Diallo

Garāžu vārtu piedāvājums mūsdienās ir visai plašs. Tomēr izvēlēties vārtus, kuri būs praktiski, vizuāli pievilcīgi, ērti lietojami, droši un galvenais – ilgi kalpojoši, tas nav nemaz tik vienkārši.

Populārākie garāžu vārtu veidi:

Uzņēmums BalkanCom, kuram ir ilgstoša pieredze garāžu vārtu ražošanā iesaka izvēlēties kādu no sekojošajiem garāžu vārtu veidiem :

Sekciju vārti – šie vārti tiek izgatavoti no ļoti kvalitatīva materiāla un nodrošina augstu drošības līmeni. Vārti ir atverami vertikāli, līdz ar to neaizņem papildus vietu.

Ruļļa veida garāžu vārti – šie vārti ir universāli. Piemēroti jaunbūvēm un remonta stadijā esošām ēkām. Tāpat arī tie ir ļoti atbilstoši vietām, kur piebrauktuve pie garāžas ir ļoti īsa. Atverot vārti rullējās līdz pat griestiem, līdz ar to praktiski neaizņemot vietu. Ruļļa veida vārtiem ir iespējami trīs vadības veidi : vadība ar pulti ( distances vadība), automātiskā vadība, kā arī vadība ar roku. Ja gadās problēmas ar elektrību, vārtus bez problēmām var atvērt mehāniski ar rokām.

Salokāmie vārti – šis vārtu risinājums ļoti palīdz ietaupīt vietu telpā. Gan uz iekšu, gan āru veramos salokamos vārtus uzstāda lauksaimniecības telpās, lidostās, garāžās, ražošanas telpās, automazgātavās un citur. Salokāmos vārtus iespējams aprīkot ar īpaši izturīgām ieejas durvīm, kuras lieliski pasargās arī no aukstuma. Šiem vārtiem piemīt ļoti augsta ūdens necaurlaidība. Pateicoties tam, ka salokāmajiem vārtiem ir neliels kustīgo daļu skaits, apkope tiem nepieciešama salīdzinoši reti.

Rūpniecības sekciju vārti - ļoti piemērots risinājums mūsdienīgām rūpniecības un citām komerciālām ēkām. Rūpniecības sekciju vārti paredzēti ļoti ilgstošai ekspluatācijai.

Kur iegādāties garāžu vārtus?

Pirms garāžas vārtu iegādes vēlams vērsties pēc konsultācijas pie profesionāļiem, kuri ieteiks ne tikai piemērotāko garāžas vārtu veidu, bet arī atbilstošāko vārtu automātiku. Vārtu profesionālis BalkanCom uzņēmumā iegādājamajiem vārtiem piedāvā gan ierasto, gan arī antikorozijas garantiju, kas Latvijas klimatiskajos apstākļos ir ļoti būtiski.