Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā mazināt bērna bailes no pārcelšanās?

Gosselin-moving.com

Pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu kopā ar bērniem var būt liels izaicinājums. Viņiem var rasties daudz jautājumu un var parādīties bailes no nezināmā, turklāt gluži kā pieaugušajiem, arī bērniem ir savas personīgās mantas, kas droši jānogādā galapunktā. Pārvākšanās servisa sniedzējs "Gosselin Mobility Baltics" SIA norāda, ka pārvākšanās kopā ar bērniem būs daudz vieglāka, ja jau sākumā iesaistīsi viņus šajā procesā: ļauj viņiem izvēlēties, ko viņi vēlas iesaiņot, izstāsti, kur jūs dodaties un uzklausi viņu raizes. Lūk, kā vari mazināt bērna stresu, ja plānojas pārcelšanās.

4 noderīgi padomi vecākiem, kuri plāno pārcelties

  • Bērni vienmēr zina, ja ir kādi noslēpumi, tāpēc neko neslēp: informē mazos par pārvākšanos pēc iespējas ātrāk;
  • Iesaisti viņus pārcelšanās procesā: parādi bildes, uz kurieni jūs dosieties, izrunā ar bērniem pārcelšanās norisi un pajautā, ko viņi par to domā un no kā baidās;
  • Neizmet bērnu rotaļlietas: pārceļoties uz jaunu vietu, bieži vien gribas atbrīvoties no vecām lietām, bet nemet ārā bērnu rotaļlietas. Tieši tās jaunajā mājvietā radīs drošības sajūtu;
  • Iedrošini viņus saglabāt kontaktus ar esošajiem draugiem.

Mazajai Annai palīdzēja viņas personīgā pārvākšanās kaste…

"Gosselin Mobility Baltics" izstāstīja mums par savu jaunāko klientu: 6 gadus veco Annu. Meitenīte pavisam nesen uzzināja, ka viņas dzīvē gaidāmas pārmaiņas, jo ģimene gatavojās pārcelties uz citu pilsētu. Kas palīdzēja mazināt bažas? Viņas personīgā pārvākšanās kaste! Uzņēmums Annai izsniedza īpašu pārvākšanās kasti, kurā viņa varēja salikt visas sev svarīgākās mantas un rotaļlietas. Uz kastes ar spīdīgiem burtiem uzrakstīja viņas vārdu un brīdī, kad ģimenes iedzīve tika krauta kravas mašīnā, šo kasti novietoja pašā priekšā, lai izkraušanas brīdī Anna to ieraudzītu pirmo. It kā sīkums, bet Anna vairs nebaidījās un ar prieku izkārtoja savas rotaļlietas to jaunajās mājās.

Atbalsts vecākiem, kuri plāno pārcelšanos uz citu valsti

Jau iepriekš apkopojām ieteikumus, kas vislabāk ļauj vecākiem plānot pārvākšanos uz citu valsti. Papildus tiem, pārvākšanās serviss "Gosselin Mobility Baltics" SIA sniedz vecākiem atbalstu arī informatīvā ziņā. Uzņēmums var apkopot informāciju par valsts izglītības sistēmu, jaunajai mājvietai tuvākajām skolām un bērna reģistrēšanu tajā. Uzņēmumam ir liela pieredze, plānojot klientiem pārcelšanos uz citu valsti, tāpēc šāda informācija ļaus nodrošināt tavam bērnam labāko. Vēlies uzzināt par to vairāk? Sazinies ar "Gosselin Mobility Baltics".

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...