Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā mazināt kairinājumu, skujot bārdu?

Vīrietis ar bārdu, bārdas skūšana. Photo by Domingo Alvarez on Unsplash

Vīrietis ar bārdu, bārdas skūšana. Photo by Domingo Alvarez on Unsplash

Audzēt vai neaudzēt bārtu parasti ir katra personiskas izvēles jautājums. Daži vīrieši audzē bārdu, jo tā ir daļa no viņu stila, citi – lai nosegtu rētas vai citas sejas nepilnības, kāds vienkārši aizbraucis atvaļinājumā un skuvekli aizmirsis mājās Taču reizēm skūšanās tiek atlikta, jo tā rada pārāk lielu kairinājumu, atstājot pumpas un ieaugušus matiņus, kas nav īpaši patīkami. Ja arī tu saskaries ar šo problēmu, lūk, dažas lietas, ko vari izmēģināt, pirms pilnībā atsakies no skūšanās.

Labākais veids, kā novērst kairinājumu, ko rada skūšanās, ir izvēlēties patiešām asu skuvekli, lai izvairītos no nepieciešamības vairākkārt vilkt skuvekli pār vienu un to pašu vietu. Pārliecinies, ka tavs skuvekļa asmenis ir tīrs un ass. Ja asmenis ir neass, tas var traumēt ādu.

Ja arī ar labu asmeni joprojām jūti kairinājumu, iespējams, ir jāmeklē labāks skūšanās veids.

  • Izmēģini bārdas mašīnu - daudzi uzskata, ka elektriskais skuveklis kairina mazāk nekā asmeņi.
  • Nomaini skūšanās želeju vai putas. Starp citu, daudzi uzskata, ka želeja esot mazāk kairinoša. Izmēģini!
  • Vari pamēģināt arī izmantot eļļu pirms skūšanās, kas mīkstinās bārdas matiņus.
  • Vēl viena iespēja – izmantot parasto matu kondicionieri, lai mīkstinātu bārdas matiņus pirms skūšanās.

Svarīgākais ir atrast īsto kombināciju, kas vislabāk piemērota tavai ādai. Tas, cik bieži tu skujies, atkarīgs no Tavas gaumes un labsajūtas. Taču, ja bārdas nēsāšana nav tavā gaumē, bet skūšanās kairinājumu uzveikt neizdodas, varbūt i vērts apsvērt bārdas matiņu likvidēšanu ar lāzeru?

Savukārt, ja sliecies par labu mēģinājumam audzēt bārdu, noteikti iesakām to uzticēt labam meistaram, bārddzinim. Zemāk vari noskatīties Top idejas bārdas modei 2020.gadā!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...