Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā panākt maksimālu efektu no kosmetologa procedūrām, izvairoties no pārmērīgiem tēriņiem

Kosmetoloģija, Skaistumkopšanas procedūras, Photo by Alina Schelkanova from Pexels

Kosmetoloģija, Skaistumkopšanas procedūras, Photo by Alina Schelkanova from Pexels

Reizēm Tevi pārņem vēlēšanās izmēģināt daudz un dažādas procedūras, kas tiek piedāvātas kosmētisko pakalpojumu tirgū — izbaudīt visu veidu anti-age kokteiļus, ar burvju injekciju palīdzību uzlabot ādas kvalitāti un tonusu, veikt aparātu procedūru kursu, noticot solījumiem, ka tas būs nesāpīgs, bet efekts būs satriecošs. Un tas nekas, pat, ja tomēr nedaudz sāpēs — ir taču parādījušās ar vecumu saistītās izmaiņas. Galvenais ir rezultāts! Taču ielecot ar galvu atvarā, nākas atzīt: «Šī procedūra nepalīdzēja, nav gaidītā efekta.»

Par to, kā sasniegt maksimālu efektu no kosmētiskajām procedūrām, tajā pašā laikā izvairoties no pārmērīgiem tēriņiem, konsultē estētiskās medicīnas centra “Nofrete” direktore Karīna Miņina.

Procedūru efektivitāte ir atkarīga no pareizas izmantošanas

Tieši jums piemērotāko procedūru izvēli ietekmē dažādi faktori - jūsu vecums, veselības stāvoklis, ādas tips, morfotips un sasniedzamie uzdevumi, kā arī - budžets, ko varat šim mērķim atvēlēt, dzīvesveids, arī gatavība ļauties pārmaiņām un noskaņojums. Milzu nozīme ir arī tam, kas šo procedūru veic – nepietiek ar to, ka ārstam, kurš veic procedūru, ir mūsdienīga tehnoloģija. Nepieciešama arī klīniskā domāšana, zināšanas un pieredze. Neatlieciet savu pirmo apmeklējumu. Sasniedzot 30 gadu vecuma vai vēl labāk — 25 gadu vecumu, jums vajadzētu būt izpratnei par «savu» kosmetologu. Lielajām pārmaiņām vajadzētu sākties ar iepazīšanos un banālu, bet rūpīgu sejas ādas pārbaudi, nevis frāzi: «Vai, cik nekopta āda…». Kosmetologs vispirms nosaka ādas tipu, pēc tam identificē pašreizējās problēmas un atbilstoši vajadzībām izvēlas programmu mājas un profesionālajai kopšanai. Kosmetologs sniegs arī vispārīgus ieteikumus: kādus uztura bagātinātājus vajadzētu lietot, vai nepieciešams šaurāku nozaru speciālistu apmeklējums, pārbaužu un analīžu veikšana.

Vai uz draugu un sociālo tīklu ieteikumiem vienmēr var paļauties ?

Tas ir labi, ja pirms tam esat dzirdējis, lasījis, ieguvis informāciju. Kosmetologus bieži vien iesaka kāds no paziņu loka — draugu un radinieku viedoklis, vairāku iemeslu dēļ, rada cilvēkos vislielāko uzticēšanos. Taču jums vienmēr jāatceras, ka procedūras tiek izvēlētas individuāli. Kas veiksmīgi noder vienam pacientam, var būt kategoriski kontrindicēts citam. Liela nozīme ir arī savstarpējai mijiedarbībai starp speciālistu un pacientu. Tā ir pacienta spēja izskaidrot savas cerības un speciālista spēja tās pilnībā izprast un īstenot. Taču vienmēr, izvēloties speciālistu, ir svarīgi pievērst uzmanību izglītībai, sertifikāta derīguma termiņam, darba pieredzei, kvalifikācijas celšanai. Iegaumējiet, ka kosmetologs ir diplomēts ārsts. Noskaidrojiet, ar kādu aprīkojumu un metodēm strādā kosmetologs, kā arī, pārbaudiet injicējamo preparātu sertifikātu esamību. Un, protams, jāpievērš uzmanība arī kosmetologa darba vietai, kur notiek pieņemšana.

Cik maksā kosmetologa apmeklējums ?

Neņemot vērā noteiktu cenu svārstības, augsta līmeņa un pārbaudītās klīnikās, kurās strādā izglītoti un pieredzējuši ārsti, izmaksas būtiski neatšķirsies no «kosmetologu kabinetiem mājās». Taču procedūru kvalitāte, efektivitāte, drošība būs nesalīdzināmi augstāka, kā arī aprīkojums, ko izmanto kosmetologs. Drīzāk izmaksas būs atkarīgas no ādas stāvokļa un vēlamā gala rezultāta.

Dažu procedūru salīdzinošās izmaksas:

  • Intensīva ādas barošana un mitrināšana ar kosmētiskajiem līdzekļiem: 50 EUR
  • Ultraskaņas pīlings: 50 EUR
  • Plazmas terapija: 160-250 EUR
  • Sejas un dekoltē pīlings BioRePeel: 55 EUR
  • Botulīna toksīna injekcijas (pieres zonā): 180-230 EUR
  • Lūpu formas korekcija: 230-300 EUR
  • Mikroadatu RF: 150 EUR

Lai efekts saglabātos ilgstoši, jābūt ilgtermiņa plānam

Noteikti ir nepieciešams plāns un prognoze, tāpat kā izpratne, ka jaunības un veselības saglabāšanai ir nepieciešama integrēta pieeja. Nepārdomāta procedūru secība nedos gaidītos rezultātus. Atsevišķas procedūras, kas tiek veiktas, neievērojot noteikto plānu, sniedz tikai īslaicīgu efektu, pat tad, ja to veikšanai tiek izmantotas visprogresīvākās un iedarbīgākās metodes. Mēdz būt arī tā, ka nepieciešama tikai viena ādas pīlinga procedūra, lai āda kļūtu mirdzoša, poras attīrītas un neliela botilīntoksīna deva, lai novērstu radušās mīmikas grumbiņas, un tiek iegūts neaprakstāmi pārsteidzošs efekts. Un gadās, ka līdzīga efekta iegūšanai, citam pacientam būs nepieciešams viss procedūru kurss.

Ieteicamā procedūru secība

Nav saprātīgi uzreiz ķerties pie “smagās artilērijas” , labāk sāciet ar neinvazīvām procedūrām: pīlingiem, mikrostrāvu, aparātu procedūrām, piemēram, mikroadatu RF, ultraskaņu, mikrodermabrāziju. Atcerieties arī par skaistumkopšanas procedūrām, profesionālajām procedūrām, maskām un masāžām. Sasniedzot 30 gadu vecumu, liftinga masāža palīdzēs uzturēt veselīgu sejas ādu, rūpīgi izmasēt sejas muskuļus, tādējādi saglabājot skaistu sejas ovālu. Protams, ja uzticat sevi profesionālam speciālistam.

Nākamais solis būtu apmeklēt biorevitalizācijas procedūras un plazmas terapiju. Un tikai pēc tam tiek piedāvāta konturēšana ar filleriem un botulīna toksīnu. Kontūrēšanas procedūrai ir tikai viena funkcija — tā atgriež jauneklīgākus sejas vaibstus, taču nekādā gadījumā neuzlabo ādas kvalitāti. Atcerieties, ka tikai kompleksu procedūru un pieeju kombinācija sniegs jums gaidītos rezultātus.

Jums nevajadzētu sevi apgrūtināt ar nopietnu pretnovecošanās procedūru veikšanu pirms laika. Svarīgāk ir sekot līdzi savam veselības stāvoklim, vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, pasargājot ādu no saules, ievērot veselīgu miega režīmu un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...