Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādas ir gaidītākās korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos?

pexels.com

Par to, kādas dāvanas ir pašas labākās šaubu nav nevienam – tās ir tās, kurās ir ieguldīts laiks, enerģija un labas domas. Un pats galvenais likums biznesa vidē - jāpārliecinās, ka dāvana kalpos ilgi un tiks izmantota, tādejādi atgādinot par dāvinātāju un motivējot sadarboties arī nākotnē.

Idejas noderīgām dāvanām:

1. Telpaugu terārijs – lielisks dekoratīvs akcents uz darba galda, kas neprasa daudz rūpju un kopšanas, tomēr ienes dzīvību un zaļumu jebkurā telpā. Turklāt Ziemas saulgrieži iezīmē arī pagrieziena punktu pēc kura katra diena kļūst par brītiņu garāka, tāpēc terārijs būs labs atgādinājums, ka, pacietīgi gaidot, vasara vairs nav aiz kalniem.

2. Piezīmju blociņi un zibatmiņas – tās ir funkcionālas un noderīgas lietas, kuras var šķist garlaicīgas, tikai tad, ja izvēlētas pavirši. Pārdomāts dizains, patīkams materiāls, pietiekama ietilpība un ērts izmērs – ja izpildīti visi šie kritēriji, tad saņēmēja prieks būs neviltots.

3. Kafijas vai tējas izlase – visas lieliskās idejas un risinājumi parasti rodas pēc mirkļa, kas pavadīts ar iecienītākā dzēriena krūzi rokās. Šāda dāvana burtiski izstaro mieru, siltumu un mājīgumu, kas ir tieši tās sajūtas, ko cilvēki meklē svētku laikā.

4. Tumbiņas vai austiņas – atkarībā no birojā valdošās atmosfēras, ir jāpieņem lēmums, vai zvaniņš skanēs, visiem dzirdot, vai tikai dāvanas saņēmēja ausīs. Jebkurā gadījumā ir pierādīts, ka mūzikas klausīšanās palīdz strādāt produktīvāk un uzturēt labu garastāvokli.

5. Atstarotāji un ledusskrāpji – absolūta praktiskuma kvintesence, kas norāda gan uz sociālo atbildību, gan patiesām rūpēm par otra sajūtām. Ikviens šoferis ar pateicību pieminēs dāvinātāju ziemas salā, savukārt atstarotāji ir dzīvību glābjošās gaismiņas tumšajā laikā, tāpēc par šo dāvanu lietderību nav ne mazāko šaubu.

Dāvanas biznesa vidē ir ierasta prakse, lai iepazīstinātu ar sevi, izrādītu pateicību vai nodibinātu personīgāku kontaktu. Vēlme iepriecināt sadarbības partnerus un klientus īpaši spēcīga kļūst pirms Ziemassvētkiem. Tāpēc, lai izvairītos no nepārdomātām un nekvalitatīvām dāvanām, ikvienam gudram uzņēmējam izvēle un pasūtīšana jāveic laicīgi.