Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kam jāpievērš uzmanību, izvēloties sūtījumu pārvadātāju?

Kravu, sūtījumu pārvadāšana, foto - Cargobus

Lai veikalu un noliktavu uzņēmējdarbība neapstātos, jo sevišķi šajā laikā, kad būtiski samazinājusies klientu tiešā plūsma, lielisks veids, kā nodrošināt preces nodošanu klientiem, ir preces sūtīšana ar piegādi! Tomēr ir svarīgi 3 faktori, kas jāņem vērā, izvēloties sūtījumu pārvadātāju jeb piegādātāju.

Sūtījumu piegādātājam jābūt uzticamam

Sūtījumu piegādē nedrīkst būt ne mazāko šaubu, ka prece nonāks pie saņēmēja izcilā stāvoklī. Lai izvairītos no dažādām nevēlamām situācijām, svarīgi izvēlēties uzticamu un drošu preču pārvadātāju.

Sūtījuma piegādātājam jābūt fleksiblam

Ir būtiski, ka dažādām situācijām var pielāgoties pārvadātājs. Gadās, ka pārvadājumu pakalpojumu sniedzēji ir diezgan neelastīgi dažādiem apstākļiem, kas var ietekmēt pārvadājuma kvalitatīvu un laicīgu piegādi. Pirms izvēlies sūtījuma pārvadātāju, neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešams nosūtīt sīkpaku, paku vai kravu, pārliecinies, ka uzņēmums, kas veic kravu un sūtījumu piegādes, ir fleksibls! Jo sevišķi svarīgi tas ir vispārēju pārmaiņu laikā.

Sūtījumu piegādātājam jābūt ātram

Laiks ir nauda! To zina ikviens kārtīgs uzņēmējs. Jo ātrāk Tava prece nonāks klienta rokās, jo ātrāk būs ienākumi, kā arī klients priecīgs. Un kā likums – priecīgs klients – uzticams klients. Liela nozīme tam, cik ātri Tava prece nonāk pie Tava klienta, ir tieši no sūtījumu piegādātāja. Svarīgi, lai tas ir ne tikai uzticams un fleksibls, bet arī ātri veic savu pakalpojumu.

Sūtījumu piegādē svarīga ir uzticamība, fleksibilitāte un ātrums, un tieši šīs priekšrocības sniedz Cargobus, kas veic starptautiskos pārvadājumus, rūpējoties arī par sūtījuma drošību. Sūtījumu un kravu piegādes, eksprespasts iespējami Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un citās Eiropas valstīs, kā arī veic sīkpaku piegādi uz un no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas, tai skaitā, arī aploksnes.

Piegādēm pa Baltiju tiek nodrošināti 3 dažādi pakalpojumu veidi. Papildus piegādēm no durvīm līdz durvīm Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Cargobus piedāvā iespēju nosūtīt sūtījumu uz vairāk kā 50 paku punktiem.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...