Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc Dagmāra Legante – Celmiņa sievietēm iesaka “pamānīties” ar savu patieso vecumu?

Dagmāra Legante-Celmiņa STV Pirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas" , ekrānšāviņš

Dagmāra Legante-Celmiņa STV Pirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas" , ekrānšāviņš

Viltīgu padomu visām sievietēm šova “Sapņu ķērājas” jaunākajā sērijā, kas pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāca sestdienas vakarā un kur tika apspriesta daudzām dāmām tika aktuāla tēma – bailes no novecošanas, atklājusi TV personība un šova “Kad viņas satiekas” vadītāja Dagmāra Legante – Celmiņa. Tā vietā lai nedaudz pamānītos un uzdotos par jaunākām, viņa gluži pretēji – iesaka sievietēm “piemest” kādu gadiņu klāt, lai vērotu reakciju un priecātos par saņemtajiem komplimentiem un atzinīgiem vārdiem par tik lielisku izskatu “savos gados.”

Tiesa, Dagmāra arī neslēpj, ka nākotnē skatās ar neviennozīmīgām jūtām un ir aizdomājusies, kā būs tad, kad gadi būs daudz izteiktāk redzami un arī jūtami. Taču vaicāta, vai TV dīva izjūt sabiedrības spiedienu vienmēr būt formā un izskatās lieliski, viņa atklāti saka, ka šobrīd daudz par daudz valda skaistuma kults un nenoliedzami būtu ļoti sāpīgi saņemt atteikumu profesionālajā vidē tikai gadu vai kādas liekās krunkas dēļ.

Tāpat “Sapņu ķērājas” - Una Ulme, Liene Stepena, Grēta Peide un Ieva Adamss - par novecošanas tēmu iztaujās socionikas speciālisti un konsultanti Eviju Čerpovu, kura skaidros, kāpēc būtiskāk par gadu nastas uzkrāšanu, ir pareiza partnera izvēle, pamatojot savus novērojumus un zināšanas ar sociotipu raksturojumiem. Kā arī mūziķi Ingu Ulmani, kurš atklāti pastāstīs, kādus attiecību etapus izdzīvojis, vadot ilgus laulības gadus kopā ar sievu un kā viņaprāt vīrietim pieņemt savas un otras pusītes emocionālās un fiziskās pārmaiņas, kas ir neizbēgams novecošanās blakusefekts. Protams neiztrūks arī sapņi, kuru realizēšana dāmas aizvedīs gan uz īstu bungu koncertu, kur uz skatuves ar bungu vālītēm rokās negaidīti un ar prieka asarām acīs kāps Una un Ieva, gan uz Rīgas Cirka arēnu, kur, sekojot Grētas bērnības sapnim, dāmas izbaudīs cirka akrobātiku un iejutīsies īstu cirka dīvu lomās.

Izlasi arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...