Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc logus labāk mainīt ziemā?

Photo by joenibraw from Pexels

Photo by joenibraw from Pexels

Logu nomaiņa nebūt nav jāatliek uz pavasari. Izrādās, ka izdevīgākais laiks, kad veikt logu nomaiņu dzīvesvietā vai birojā ir tieši ziemā. Kāpēc? Par galvenajiem iemesliem stāsta speciālisti.

Cena ir zemāka!

Logu nomaiņa ziemā izmaksā mazāk nekā kādā no pārējiem gadalaikiem. Jautāsi – kāpēc? Atbilde ir pavisam vienkārša. Zemā pieprasījuma dēļ logu cenas tiek manāmi samazinātas, līdz ar to tie, kuri vēlas nomainīt logus par īpaši izdevīgām cenām, izvēlas ziemu!

Servisa kvalitāte būs augstāka!

Nav jau tā, ka citreiz serviss būs neapmierinošs, vienkārši aktīvajā sezonā speciālistu pieprasījums ir daudz augstāks, tāpēc viss ies pēc grafika – minūti minūtē. Nesezonā speciālistiem būs vairāk laika aprunāties ar klientu par viņa vēlmēm, vajadzībām un apspriest dažādas detaļas, kas nodrošinās visatbilstošāko logu iegādi. Arī ierīkošana notiks nesteidzīgi – būs laiks pievērsties detaļām un novērst jebkādu potenciālu neveiksmi.

Logu nomaiņa būs ātra!

Vienu logu iespējams nomainīt stundas laikā, pārsvarā – ātrāk. Mūsdienās ir tehnoloģijas, kas logu nomaiņu ļauj darīt pie ļoti zemas temperatūras. Piemēram, ir speciālas putas, kas nodrošina kvalitatīvu logu uzstādīšanu.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...