Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc pēc grūtniecības izkrīt mati?

Mati, Image by Free-Photos from Pixabay

Mati, Image by Free-Photos from Pixabay

Grūtniecības laikā mati kļūst spēcīgāki un spožāki, tomēr tie strauji zaudē savu spēku un labo izskatu pēc grūtniecības. Ļoti daudzas māmiņas saskaras ar matu izkrišanu. Kāpēc tā notiek un kā parūpēties par tiem pēc grūtniecības, televīzijas kanāla STV Pirmā raidījumā “Māmiņu klubs” stāsta Daniela Klinta, diagnostikas speciāliste, “Labo Cospropharm” konsultante.

“Grūtniecība ir ļoti svarīgs faktors, kas ietekmē matus – to izskatu un augšanu. Ļoti svarīgi ir parūpēties par matiem grūtniecības un zīdīšanas laikā, piemeklējot piemērotus un drošus lietošanas līdzekļus šajā laikā. Grūtniecības laikā progestarona līmenis ir ļoti augsts, kas palīdz ne tikai normālai grūtniecības norisei, bet arī ietekmē matu augšanu un izskatu – tie ir daudz spīdīgāki, spēcīgāki un biezāki. Tomēr pēc dzemdībām matu stāvoklis visbiežāk pasliktinās,” stāsta Daniela. Par to, kā parūpēties par matiem, noskaidro pievienotajā raidījuma sižetā!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...