Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc zem spilvena jāliek ķiploku?

Ķiploks, Image by Adriano Gadini from Pixabay

Ķiploks, Image by Adriano Gadini from Pixabay

Ķiploka lieliskā iedarbība uz veselību, un tā antibakteriālās īpašības ir zināmas jau gadsimtiem! Vai zini, kādēļ ķiploks jāliek zem spilvena? Vai domā, ka tas jādara, lai pa nakti atbaidītu vampīrus? Iespējams! Tomēr mēs zinām mūsdienīgāku iemeslu – tas palīdz pret miega traucējumiem un pat bezmiegu! Paliec ķiploku zem spilvena un Tu beidzot gulēsi kā lācis!

Ķiploka nomierinošā iedarbība

Tevi nomoka miega traucējumi, vienmēr cīnies ar bezmiegu un jau esi nomainījis matraci, iegādājies jaunu spilvenu, segu un pat jaunu, ērtu gultu, bet joprojām ir grūtības cieši iemigt? Ķiploka nomierinošā iedarbība tev var līdzēt sajusties kā lācim ziemas miegā un baudīt to pilnvērtīgi visas nakts garumā! Ķiploks satur sēru, kas iedarbojas nomierinoši, uzlabo miega kvalitāti. Novieto vienu vai divas ķiploka daiviņas ar mizu zem spilvena. Smarža, kas sūksies caur spilvenu, nav tik izteikta, lai Tu no rīta ostu pēc rīvēta ķiploka un arī istaba Tev nesmaržos kā ķiploku lauks. Pēc dažām šādām naktīm jau būsi pieradis un novērtēsi “ķiploka miegu”.

Tomēr, ja Tev ir ļoti jutīga oža, un nevēlies gulēt uz ķiploka, miega uzlabošanai vari arī izdzert ķiploku – medus pienu. Glāzē piena pievieno vienu sasmalcinātu ķiploka daiviņu, uzsilda to ūdens peldē 3 minūtes un atdzesē. Pievieno tējkaroti medu un izdzer 30 minūtes pirms došanās gulēt.

Iekļauj uzturā ķiploku katru dienu un Tev uzlabosies sirdsdarbība, samazināsies asinspiediens, izlīdzināsies holesterīna līmenis asinīs. Ķiplokam piemīt arī pretvēža un antibakteriāla iedarbība.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...