Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Karvu pārvadājumi uz Norvēģiju un Zviedriju: kam tos uzticēt?

Norvēģija (Image by pasja1000 from Pixabay)

Norvēģija (Image by pasja1000 from Pixabay)

Norvēģija un Zviedrija ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris, tāpēc nav brīnums, ka daudziem uzņēmumiem loģistika un kravu pārvadājumi uz un no šīm valstīm ir būtiska uzņēmējdarbības sastāvdaļa. Kam uzticēt kravu pārvadājumus, lai bizness veiksmīgi turpinātu darboties un apgrozījums augtu?

Kas liecina, ka kravu pārvadātājs ir uzticams?

Tas nodrošina, ka krava transportēšanas laikā netiek bojāta

SIA “Altreks” pārstāvji skaidro, ka gadījumā, ja klientu krava ir īpatnējas formas, nestandarta svara vai izmēra un to paredzēts iekļaut saliktās kravas pārvadājumā, profesionālie šoferi spēj sakomplektēt sarežģītās saliktās kravas vienā piekabē. Nereti, pārvadājot kravu uz Zviedriju vai Norvēģiju, sarežģītās kravas tiek vestas automašīnas puspiekabē, tādā veidā izvairoties no potenciālajiem kravas bojājumiem. Tāpat svarīgi ir piefiksēt, vai uzņēmums piedāvā kravas apdrošināšanu un kāds ir kravas apdrošināšanas pašrisks.

Krava taisnā ceļā tiek nogādāta pie saņēmēja

Biznesā svarīgs ir laiks, tāpēc ātra piegāde, kad krava uzreiz nonāk pie saņēmēja, ir būtisks faktors pareizā sadarbības partnera izvēlē. SIA “Altreks” skaidro, ka garantē kravas piegādi uzreiz pie saņēmēja, jo tas ietaupa laiku, nodrošina pilnīgu kontroli pār preces drošību un aiztaupa papildus izmaksas, kas veidojas, ja saliktā krava tiek turēta noliktavā un pārvesta no vienas vietas uz otru, kamēr tiek sakomplektēta pilna saliktās kravas piekabe.

Pieredze strādāt Norvēģijā un Zviedrijā

Prasme strādāt Skandināvijas valdīs – Norvēģijā un Zviedrijā – ir būtisks faktors, tāpēc der izpētīt kravu pārvadātāja vēsturi un pieredzi. Kravu pārvadājumi Skandināvijas valstīs liecina, ka pārvadātājs ne tikai pārzina atbilstošo dokumentāciju, bet arī spēj strādāt īpaši nelabvēlīgos laika apstākļos, kas piegādes laika ziņā ir ļoti būtiski. Dodies uz uzņēmuma mājas lapu un noskaidro, cik ilgi pārvadātājs jau strādā attiecīgajā reģionā vai valstī.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...