Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašera vīrs mazmazītiņās peldbiksītēs izrāda savu muskuļoto augumu

Jānis Miņins Blūms-Blūmanis un Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" publicitātes foto

Jānis Miņins Blūms-Blūmanis un Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" publicitātes foto

Vīri Jānis Miņins Blūms-Blūmanis un Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, kuru laulības dzīvei jau no 30. augusta fani varēs sekot līdzi kanāla "STV Pirmā!" jaunajā šova "Slavenības. Bez filtra" sezonā, šovasar intervijā 1188.lv pastāstīja, ka pašlaik apzināti dara visu, lai kļūtu par ceļojumu blogeriem. Kašera vīrs augusta otrajā pusē dalījās ar visai karstiem kadriem no saulainās Grieķijas, Korfu salas pludmalē pozējot tikai mazās, koši dzeltenās peldbiksītēs, kas atļāva pilnībā apskatīt muskuļaino fitnesa trenera augumu.

https://www.instagram.com/p/CS02RBkC0PP/

https://www.instagram.com/p/CS02YlUCqJb/

https://www.instagram.com/p/CS02erQCi40/

"Slavenības. Bez filtra" faniem jaunajā sezonā, kas "STV Pirmā!", 1188 Play un Tet+ priecēs jau no 30. augusta, būs iespēja dzīvot līdzi Kašera un Jāņa laulības dzīvei - vai pēc ilgi lolotā sapņa piepildījuma, attiecībās nav iezagusies rutīna? Cik veiksmīgi abiem izdodas nosargāt savu mīlestību no sabiedrības negatīvās attieksmes? Lai arī abu laulībai Latvijā nav juridiska spēka, iedvesmojošais pāris apņēmies savu savienību tomēr reģistrēt oficiāli un saņemt dokumentus ar jauno uzvārdu. Vai tas izdosies? Tāpat Kašers un Jānis ļaus ielūkoties savā pēckāzu ceļojumā uz Venēciju, kulinārijas kursos, kurus Kašers nolēmis apmeklēt, lai varētu pārsteigt Jāni ar gardām vakariņām, kā arī attiecību līkločos ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Abu piedzīvojumus būs iespējams skatīties arī 1188 Play!

Zemāk meklē video ieskatu Kašera un Jāņa šīs vasaras kāzās Dānijā.

Izlasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...