Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaspars Kambala ved brāļadēlus pie kārtības

Kaspars Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Kā jau pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” aktīvākie sekotāji zina, Kambalu ģimene jau kādu brīdi ir krietni kuplāka, jo nu pie viņiem dzīvo ne tikai Olgas trīs meitas, bet arī abi Kaspara brāļa dēli. Tik lielā ģimenē noorganizēt mājas dzīvi nav nemaz tik viegli, un te vēl pamazām izgaismojas kāda nepatīkama nianse – abi puikas nav pārāk lielos draugos ar kārtību. Gultas atstātas pa roku galam, bet ar Olgas gādību ik rītu sagatavotās sviestmaizes vēlāk iepelējušas atrodas skolas somas dziļumos.

Kaspars jūt, ka pienācis laiks ņemt grožus savās rokās un ierādīt zeperiem labas prakses piemērus. Ilgus gadus kā sportistam daudz laika pavadot nometnēs un izbraukumos, Kasparam ir izstrādājies ieradums ik rītu perfekti saklāt gultu. Tas tagad tiek ierādīts arī jauniešiem. “Tas arī psiholoģiski ir labs starts – diena ir sākusies, nav vairs ko gulšņāt” – šo Kaspara atziņu derētu dzīvē pielietot ikvienam.

Arī par maizītēm ir savs stāsts – citu darbs un rūpes ir jāciena, un kamēr zēni to nebūs pamatīgi ielāgojuši, kādu laiku maizītes uz skolu netiks dotas. Olga gan paklusām piebilst, ka viņa gan laikam paliktu traka, ja kāds tā nāktu viņas istabā un vandītos pa personīgajām lietām, bet neko darīt – dzīves skola visiem nāks tikai par labu.

Ja vēlaties ielūkoties Kambalu ģimenes raibajā ikdienā, kāda tā ir bez filtriem un glances šajā 1188 Play video!

Skatieties arī:

Kā lētāk pabarot lielu ģimeni - daudzbērnu mammas Olgas ieteikumi

Kambalu ģimenes kopīgās brīvdienas beidzas ar traci Pēterbaznīcas tornī

Olgai rodas domstarpības ar Kaspara brāļadēlu māti


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...