Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Ķibeles mūsmājās" komandu pārsteidz haoss Magones viensētā

"Ķibeles mūsmājās" trijotne viesojas pie dzejnieces un laucinieces Magones, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

"Ķibeles mūsmājās" trijotne viesojas pie dzejnieces un laucinieces Magones, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

No 29. novembra pirmdienās, plkst. 21:05, kanālā 360TV skatītājus priecē jauns pašmāju ģimeņu attiecību šovs "Ķibeles mūsmājas", kurā juriste Ieva Brante, kolorītā "X Faktora" zvaigzne Margarita Kolosova un allaž tiešais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs iedvesmo pozitīvām pārmaiņām. Viņu pats pirmais uzdevums bija doties ciemos pie dzejnieces, laucinieces un šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Magones, kuras dzīvē notikušas lielas pārmaiņas, jo no ģimenes aizgājis vīrs Žanis Šutovs.

Ekspertu trio jau ierodoties "Avotiņu" sētā secināja, ka teritorija izskatās tā, it kā tai būtu pārgājis pāri tornado - visur mētājas gan mantas, gan sadzīves atkritumi. "Protams, tādā kompānijā uzņemt viesus savā pieticīgajā zemes stūrītī ir liela uzdrīkstēšanās es teiktu, jo skaidrs, ka būs jāuzklausa kritika. Jā, tā laukos dzīvo. Jā, tā es esmu izaugusi. Kas citu acīs ir nekārtība, haoss, bardaks vai kas, manās acīs tas nemaz tik briesmīgs un kritisks nav," attaisnojas Magone. Pavlovs tā gan neuzskata: "Parasti gadās braukt garām lauku mājām, kur viss ir sakopts - nokrāsota ēkā, kaut kāds žodziņš, puķes, akmens vai koka instalācija. Šeit - viena miskaste." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā trijotne tomēr nepiekāpjas Magones atrunām un pasaka, kā ir!

Attiecībās zudusi dzirksts? Dzīvē bardaks? Trīs vadītāji, katrs ar savu īpašo superspēju, kārtos un atjaunos, lai ģimenes visā Latvijā piedzīvotu neaizmirstamas pārmaiņas. Jūsmājās ienāk jauns ģimeņu attiecību šovs "Ķibeles mūsmājas" - no 29. novembra "Mundrajās pirmdienās," plkst. 21:05, kanālā 360TV, kā arī visu diennakti slavenību portālā 1188 Play.

Ieeskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...