Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Klientu neapmaksātie rēķini iegrožo Tava uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus? Tam ir risinājums!

Laiks un nauda, foto no Pixabay

Laiks un nauda, foto no Pixabay

Nereti uzņēmumi saskaras ar tādām situācijām, ka, izrakstot klientiem pēcapmaksas rēķinus, nav reāls laiks, lai gaidītu rēķinu apmaksu no klienta puses, jo ir pašiem savi uz to laiku nepieciešamie izdevumi. Kā atrisināt sava uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu finanšu stāvokli? Lai neiedzīvotos parādos klientu dēļ, finansiālo stāvokli stabilizēt var, saņemot maksājumu par klientu rēķiniem platformā “Flexidea”.

Kas ir “Flexidea” un kā tā strādā

“Flexidea” ir Fintech kompānija, kas sniedz finanšu pakalpojumus – rēķinu finansēšanu. Šo pakalpojuma izmantošana ir ļoti ērta un pievilcīga, jo veicama no jebkuras vietas attālināti (kas arī ir svarīgi “COVID-19 laikā”), galvenais nepieciešamais resurss ir interneta pieslēgums, turklāt it nemaz nav sarežģīti - atliek vien reģistrēt pieprasītos datus “Flexidea” platformā un lejupielādēt vēl neapmaksātos rēķinus. Uzņēmums “Flexidea” nodrošinās rēķinu apmaksu diennakts laikā

“Flexidea” prasības un priekšrocības

Klienta uzņēmumam jābūt vismaz 6 mēnešu vecam, un pēdējā pusgada laikā jābūt apgrozījumam vismaz 30 000 EUR.

Banku faktoringa procedūras mēdz būt ļoti sarežģītas, kā arī pārsvarā par lielām summām. “Flexidea” limiti vienam klientam ir līdz 50 000 Eur (rēķina summa pat sākot no 500 Eur), kas bankām nav interesanti, turklāt bankas mēdz pieteikumu izskatīt pat mēnesi.

“Flexidea” pakalpojums ir īpaši piemērots maziem un vidējiem ražošanas, vairumtirdzniecības, celtniecības, loģistikas un citas nozarēs strādājošiem uzņēmumiem, kuras realizē preces vai sniedz pakalpojumus Latvijā vai uz eksportu ES.

Izdevīgs šis risinājums ir arī lieliem uzņēmumiem, kuriem ir grūti vienoties par sev gariem pēcapmaksas termiņiem, jo maziem un vidējiem uzņēmumiem bieži vien trūkst apgrozāmie līdzekļi savu darbību finansēšanai un līdz ar to tie nevar sev atļauties garus pēcapmaksas termiņus. Šajos gadījumos lielie uzņēmumi var vienoties ar saviem piegādātājiem, lai tie izmantotu “Flexidea” pakalpojumus, un tādējādi varētu atļaut piešķirt šiem saviem klientiem – lieliem uzņēmumiem garākus pēcapmaksas termiņus.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...