Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko dzimšanas gada pēdējais cipars stāsta par tavu raksturu?

pexels.com

pexels.com

Mūsu raksturs nosaka to, kā stājamies pretī grūtībām, cik ātri vai lēni virzāmies uz nosprausto mērķi un kā reaģējam dažādās dzīves situācijās. The Daily Net lasāms Anand Prakash raksts par to, kā pēc cilvēka dzimšanas gada pēdējā cipara iespējams noteikt, kādas rakstura īpašības viņam piemīt.

Skaitlis 1

Ja tavs dzimšanas gads beidzas ar vieninieku – esi cilvēks, kam patīk sacensība un, galvenais - patīk sacensībās uzvarēt. Tu esi motivēts, ambiciozs un īsts cīnītājs, kad mēģini panākt savu sapņu piepildījumu. Tu nemēdz padoties, bet iesākto noved līdz galam.

Skaitlis 2

Ja esi dzimis gadā, kur pēdējais cipars ir divi – esi duāla personība, kurš apkārtējiem cilvēkiem rāda vienu seju, bet pret saviem tuvajiem un mīļajiem izturies pavisam savādāk. Tu šķiro cilvēkus, iedalot tos grupās. Tie, kas netiek iekļauti tavā iekšējā lokā, nekad neuzzinās to, kāds patiesībā esi.

Skaitlis 3

Ja tava dzimšanas gada pēdējais cipars ir trīs, tas nozīmē, kas cilvēks ir daudzpusīga personība, kura spēj uzlūkot dzīvi no dažādām prizmām un skatupunktiem un, vadoties no tiem, izdarīt objektīvus secinājumus.

Skaitlis 4

Ja esi dzimis gadā, kurš beidzas ar četri, esi pašapzinīgs cilvēks ar izteiktu pārliecību par virzienu, kurā vēlies doties. Tu esi harmonijā ar sevi un apzinies savas stiprās puses.

Skaitlis 5

Ja pēdējais cipars tavā dzimšanas gadā ir pieci – tas nozīmē, ka esi izteikti empātisks cilvēks, kurš patiesi uztver apkārtējo sajūtas un emocijas. Tavā personībā apkopoti pieci komponenti – zeme, uguns, ūdens, gaiss un sirds, kas ir kvintesence cilvēciskajai eksistencei. Tāpēc tev ir visas iespējas sasniegt labus rezultātus jebkurā jomā.

Skaitlis 6

Ja tavs dzimšanas gads beidzas ar sešinieku – mēdz rotaļāties ar dzīves tumšo pusi. Daļa no tavas personības izjūt lielu vilinājumu ļauties aizliegtajam. Jābūt uzmanīgam ar savu rīcību, ja izjūti izteiktas antipātijas pret kādu cilvēku, jo pastāv risks, ka mēģināsi viņu iznīcināt.

Skaitlis 7

Ja esi dzimis gadā, kura pēdējais cipars ir septiņi – ārēji esi apburošs, harizmātisks un pievilcīgs, bet tavas iekšējās dzīles glabā varenus noslēpumus ar kuriem nemēdz dalīties. Tevi raksturo teiciens – “Klusie ūdeņi ir tie dziļākie”.

Skaitlis 8

Cipars astoņi dzimšanas gada beigās raksturīgs domīgām un radošām personībām. Apgriezts astoņnieks ir bezgalības simbols, kas apzīmē prāta un iztēles kapacitāti ar ko esi apveltīts. Sarunas, kurās dzimst jaunas idejas ir tavs mīļākais komunikācijas veids.

Skaitlis 9

Ja pēdējais skaitlis tavā dzimšanas gadā ir deviņi, tu esi uz sīkumiem un detaļām orientēts cilvēks. Tev raksturīgs perfekcionisms, vienmēr esi ideāla meklējumos un katrā savā dzīves jomā centīsies sasniegt pilnību.

Skaitlis 0

Ja tavs dzimšanas gads beidzas ar nulli – tu spēj pielāgoties dažādiem apstākļiem kā hameleons. Tu esi gudra, smalkjūtīga un harizmātiska personība, kas apkārtējos pievelk kā magnēts.