Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko ēd laimīgas ģimenes un veselīgi bērni?

Photo by Jessica Rockowitz on Unsplash

Lai ģimenē visi justos labi un būtu priecīgi, ļoti svarīgs ir pareizs uz sabalansēts uzturs. Veselīgs ēšanas režīms un atbilstošu produktu izvēle ir būtiskākie faktori, kas palīdzēs uzturēt gan lielus, gan mazus labā formā un apmierinātus ar dzīvi.

Kāds ir veselīgs ēšanas režīms?

  • Bērniem ir svarīga paredzama un plānota dienaskārtība, tāpēc ne tikai gulēšanas reizes, bet arī maltītes ir vēlams saplānot un pie grafika pieturēties.
  • Brokastis ne velti tiek dēvētas par dienas svarīgāko ēdienreizi, jo tādas tās arī ir.
  • Visai ģimenei būtu jāēd kopā, vismaz brokastis vai vakariņas, jo laiks, kas pavadīts ar savējiem palīdz veidot ciešākas emocionālās saites.
  • Uzturā tiek lietoti uzturvērtības ziņā augstvērtīgi produkti, priekšroku dodot sezonālajiem dārzeņiem, saknēm, augļiem un ogām.
  • Nepārspīlēt ar sāls un cukura izmantošanu gatavošanas laikā – labāk variēt ar garšaugiem un augļiem vai ogām kā saldinātāju.

Kāpēc bērniem jāēd putras?

  • Putras gatavošana neprasa daudz laika, bet tas sniedz sāta sajūtu, kā arī dod labu degvielu ķermenim, lai tas spētu produktīvi darboties līdz pat pusdienlaikam.
  • Putru daudzveidība gan graudaugu gan piedevu izvēlē garantē, ka tās neapniks un sev mīļāko varēs atrast pat visprasīgākais ēdājs.
  • Putras sastāvā esošās uzturvielas, vitamīni un minerālvielas nodrošina nepieciešamo, lai bērns augtu vesels un atbilstoši attīstītos.

Kas ir Mazo Lāču Putra?

Mazo Lāču Putra ir bioloģisks, 100% dabīgs Latvijas produkts kas izstrādāts sadarbībā ar APP “Dārzkopības institūtu”. To var lietot bērni no 6 mēnešu vecuma. Produkta izejvielas nāk no BIO saimniecībām un tas ir lielisks minerālvielu un vitamīnu avots, jo satur daudz augļu un dārzeņu.

Iespējams izvēlēties no dažādām sastāvdaļu kombinācijām sev tīkamāko:

Putras pieejamas arī ērtā, līdzi ņemamā iepakojumā ar karotīti, kurā pēc apliešanas ar karstu ūdeni ir gatavas 3 min laikā. Tādos pašos iepakojumos pieejama arī biešu biezzupa un ķirbju biezzupa, kas būs lieliska alternatīva biezenīšiem.

Vēl piedāvājumā atrodami dabīgie kaltētie garšaugi – ķiploku pulveris, sīpolu pulveris un pētersīļu pulveris, kuri lieliski aizstās sāli, piešķirot ēdienam labu garšu.