Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par sievieti pastāsta matu garums

Personības raksturojums pēc matu garuma, Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Personības raksturojums pēc matu garuma, Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Psihologi atzīst – matu garums var daudz pastāstīt par sievietes personību un dzīvesveidu, raksturu un paradumiem.

Ja meitenei ir ļoti īss griezums

Tāda meitene spēs saglabāt bērnišķīgu pievilcību līdz sirmam vecumam. Bet nedrīkst to novērtēt par zemu, viņa nepavisam nav bērnišķīga. Viņa prot ātri pieņemt lēmumus, viņa ir gudra un praktiska. Dod priekšroku tam, kas notiek ap viņu šeit un tagad. Šī sieviete ir ļoti vērīga pret detaļām. Redz cilvēkiem cauri un zina savu vērtību. Viņa ir līderis ar jauku smaidu un tērauda tvērienu.

Ja parasti meitene aizliek matus aiz ausīm

Skaista, uzmanīga, apburoša meitene. Maigs raksturs, bet ļoti patīk būt uzmanības centrā. Viņu ir grūti ietekmēt, jo viņa precīzi zina, ko grib un nekad no tā neatteiksies. Un, protams, to sasniegs. Tāda meitene apzinās sava šarma spēku. Meitene – lapsa – ir vīriešu sapnis.

Ja meitenei ir mati līdz pleciem

Tādu meiteni parasti aizsargā un saudzē. Kaut kādā ziņā viņa ir ģimenes eņģelis – sargātājs, draugs un atbalstītājs, maiga un rūpīga māte. Taču nekomfortablā vidē tā pārvēršas par strauju, cietu un nepielūdzamu personību. Skaidri saskata mērķus un parasti ātri risina dzīves izvirzītos uzdevumus.

Ja meitenei ir gari mati

Radoša personība. Bieža noskaņojuma maiņa. Tas notiek gandrīz neapzināti. Viņa ir noslēpumaina, bet reizēm nepareizi novērtē cilvēkus. Viņa ļoti mīl sevi, tik ļoti, ka apkārtējie spēj vien sekot viņas piemēram. Bieži pārsteidz cilvēkus ar savu patieso, nesavtīgo laipnību.

Ko par personību pastāsta matu krāsa?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...