Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par tevi liecina mazie ikdienas paradumi?

Selfiju uzņemšanas paradums, Image by Amílcar Vanden-Bouch from Pixabay

Arī mūsu mazie ikdienas paradumi daudz var liecināt par personību – rokasspiediens, apavu izvēle, ēšanas paradumi, pat veids, kā rullējam tualetes papīru, un daudzas citas lietas var netieši norādīt uz Tavām galvenajām rakstura iezīmēm!

Ko par Tevi liecina Tavs rokasspiediens?

Cilvēki ar stingrākiem rokasspiedieniem esot emocionāli izteiksmīgāki, ekstraverstāki un pozitīvāki, nekā tie, kuriem ir brīvāks rokasspiediens, kuri ir kautrīgāki un neirotiskāki. Stingrāku rokasspiedienu īpašnieki ir pārliecinātāki un mazāk sociāli noraizējušies.

Ko par Tevi liecina Tava apavu izvēle?

Izrādās, ka apavu izvēlē atspoguļojoties arī cilvēka personība! Pēc apavu izvēles var noteikt vecuma diapazonu, ienākumus un pat aizraušanos jeb intereses. Ērtu apavu īpašnieki esot patīkami cilvēki. Tie, kas dod priekšroku puszābakiem, esot agresīvāki, savukārt neērtu apavu nēsāšana liecinot par mierīgu cilvēka dabu. Savukārt tie, kuriem ir pastāvīgi jauni un izteikti kopti apavi, esot trauksmaināki.

Ko par Tevi liecina Tava gaita?

Arī pēc gaitas varot noteikt cilvēka rakstura iezīmes. Tie, kuriem ir raits solis un ir saliekušies nedaudz uz priekšu, esot ļoti produktīvi un loģiskas domāšanas apveltīti cilvēki. Tie, kuri ikdienā staigā ar viegli paceltu galvu, staltu muguru un izslietu krūškurvi, esot jautri, harizmātiski un sociāli aktīvi cilvēki. Ja cilvēks stabili iet, pilnīgi nesot svaru uz kājām, nevis pieliecoties vai atliecoties uz aizmuguri, viņš esot dzīvē vairāk koncentrējies uz privāto dzīvi, nevis karjeru, un grupās lieliski sastrādājas, tomēr mēdz apjukt. Tie, kas ejot svaru pārnes uz pirkstiem, it kā viegli tipinot, un iet ar uz zemi vērstu skatienu vai pat noliektu galvu, esot intraverti un pieklājīgi cilvēki.

Ko par Tevi liecina Tavs punktualitātes līmenis?

Punktuāli cilvēki esot apzinātāki un patīkamāki, tomēr pārāk ātra rīcība liecinot par neirotismu. Savukārt tie, kas ir hroniski kavētāji, esot daudz mierīgākas dabas cilvēki.

Ko par Tevi liecina Tavi ēšanas paradumi?

Par to, kāds Tu esi, var liecināt veids, kādā Tu ēd. Tiem, kuri ēd lēni un mierīgi, patīkot kontrolēt un zinot, kā novērtēt dzīvi, bet ātrie ēdāji mēdzot būt ambiciozi un nepacietīgi. Tie, kuriem patīk eksperimentēt ar ēdienu un baudīt neparastas maltītes, esot saviļņojuma meklētājs un riskanti cilvēki. Ēdienos izvēlīgie izrādot trauksmi un neirotismu. Bet ja uz ēdien šķīvja mēdz atdalīt ēdienus atsevišķi, ikdienā šie cilvēki esot orientēti uz detaļam un trauksmaini.

Ko par Tevi liecina veids, kā Tu novieto tualetes papīru?

Veids, kā novieto tualetes papīru varot liecināt par dominanci vai pakļāvību. Ja tualetes papīru ikdienā novieto ar krītošo papīra daļu no priekšpuses, tie cilvēki esot dominējošāki par paļāvīgajiem, kuri tualetes papīru novieto ikdienā pretēji.

Ko par Tevi liecina Tavs selfiju stils?

Personas Instagram vai Facebook personīgās fotogrāfijas spēj atklāt vairāk par personību, nekā vari iedomāties! Ikdienā patīkamāki cilvēki mēdzot fotografēt no apakšas. Apzinīgās personas reti atklāj privāto telpu fonā. Cilvēki, kuru fotogrāfijās atspoguļotas pozitīvas izpausmes smaidot un smejoties, esot atvērtāki jaunām pieredzēm, savukārt “pīles seju” biežāk fotogrāfijās iemūžina neirotiskas personības.

Ko par tevi liecina veids, kā Tu nēsā somu?

Ne tikai somas izvēle, bet pats veids, kā to nēsā, var norādīt uz personības īpašībām. Maka valkāšana uz elkoņa atspoguļo, ka tie cilvēki liek lielu uzsvaru uz sociālo statusu. Parasti šādi rokassomiņas nēsā labi uzturētas personas. Siksnas valkāšana pār ķermeni ar somu priekšā nozīmē, ka cilvēkam prioritāte esot aizsardzība, bet maisa tipa somas aiz muguras parasti tipiska esot patīkamām, mierīgām un savāktām personībām. Pieaugušie cilvēki, kuri ikdienā izvēlas mugursomu, esot patstāvīgāki un vēlas rūpēties par sevi un apkārtējiem cilvēkiem, savukārt tie, kuri nēsā somu rokās, mēdz būt pārliecinoši, labi organizēti un efektīvi.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...