Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Konsultatīvais tālrunis pusaudžiem un viņu ģimenēm atbalsta saņemšanai

Konsultatīvais tālrunis pusaudžiem(Image by Anastasia Gepp from Pixabay)

Konsultatīvais tālrunis pusaudžiem(Image by Anastasia Gepp from Pixabay)

Pateicoties garīgās veselības fonda Esi ziedojumam, Pusaudžu resursu centrā (PRC) kopš 23.novembra ir pieejams jauns palīdzības veids - Konsultatīvais tālrunis. Tālrunis - +371 25737363 - darbojas katru darba dienu laikā no plkst. 12:00 - 16:00, un konsultācijas gan pusaudžiem, gan viņu vecākiem un aprūpētājiem bez maksas sniedz PRC speciālisti.

2020.gadā ir strauji pieaudzis pieprasījums pēc atbalsta, un bieži PRC pēc palīdzības vēršas paši pusaudži - vidēji 20 jaunieši katru mēnesi paši sazinās ar PRC, lai vienotos par iespēju saņemt konsultāciju. Apzinoties lielo pieprasījumu un ierobežotos resursus uzņemt valsts apmaksātajās programmās visus jauniešus, kuriem nepieciešama palīdzība, PRC 2020.gada oktobrī uzsāka sadarbību ar garīgās veselības fondu Esi.

Pateicoties fonda Esi ziedojumam 20 000 eiro apmērā, Pusaudžu resursu centrā ir uzsāktas gan īstermiņa konsultācijas tiem jauniešiem, kurus šogad vairs nevar uzņemt programmā, gan arī izveidots jauns palīdzības veids - Konsultatīvais tālrunis, lai ikviens jaunietis un viņa tuvinieks savlaicīgi var saņemt profesionālu konsultāciju.

Lai jaunieši ar dažādām mentālās veselības grūtībām savlaicīgi varētu saņemt uz pierādījumiem balstītu un profesionālu palīdzību, Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar nozares speciālistiem 2018.gadā izveidoja Pusaudžu resursu centru (PRC). Pateicoties Laklājības ministrijas un Veselības ministrijas finansējumam, Pusaudžu resursu centrā palīdzību 2020.gadā saņēmuši jau vairāk nekā 250 pusaudži. Pateicoties valsts finansējumam, PRC speciālistu palīdzība jauniešiem un viņu vecākiem ir pieejama bez maksas.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...