Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kontrolē apkures izmaksas racionāli un izsmalcināti!

Apkure, Uponor.lv

Pamazām tuvojoties gada drēgnajai sezonai, nepatīkamas pārdomas raisa ne tikai fakts, ka laiks paliks vēsāks un tumšāks. Gribot negribot nākas domāt arī par apkures izmaksām. Kā tās samazināt un tajā pašā laikā nezaudēt savu ierasto komforta līmeni?

Šoreiz parunāsim par to, kā samazināt apkures izmaksas, ja kā mājas vai dzīvokļa apsildes veidu esat izvēlējušies siltās grīdas. Starp citu, pieredzējuši speciālisti apgalvo, ka šo apkures veidu cilvēki Latvijā izvēlās arvien biežāk. Statistika liecina, ka lielākā daļa jaunuzcelto privātmāju saimnieku vēlas savā jaunajā mājoklī ierīkot siltās grīdas. Taču arī šis apkures veids, ja netiek efektīvi kontrolēts, var radīt dažādas slēptās izmaksas.

Vai termostats var samazināt apkures izmaksas?

Mūsdienās cilvēkiem pieejami ne vien dažnedažādi inovatīvi apkures veidi, bet arī ierīces ar kuru palīdzību apkuri (un tās izmaksas) kontrolēt. Šķiet, ikviens cilvēks, kurš ir domājis par apkures izmaksu optimizāciju, ir dzirdējis par termostatiem kā risinājumu. Tomēr pieredzējuši speciālisti apgalvo, ka centrālā termostata uzstādīšana nebūt neatrisinās visas problēmas. Proti, uzstādot centralizēto termostatu tikai vienā vietā, citas telpas kļūst atkarīgas no iestatītās temperatūras. Parasti par uzstādīšanas vietu tiek izvēlēts gaitenis, jo tas atrodas pa vidu. Un, kamēr gaitenī ir komfortabla 23 grādu temperatūra, dzīvojamā istaba līdzinās saunai, jo atrodas saulainajā pusē. Savukārt guļamistabā, kas atrodas ēkas ziemeļu pusē, ir par 10 grādiem vēsāk. Ārējie apstākļi būtiski ietekmē apkuri, kas var novest pie nepietiekamas vai pārmērīgas apsildes. Sasniegt ideālu istabas temperatūru visā mājā ir sarežģīti, īpaši dzīvokļos ar lielāku platību vai privātmājās. Nedrīkst aizmirst arī par katra mājas iemītnieka individuālām vajadzībām. Mums katram ir dažādas vēlmes un vajadzības.

Gudra apkures sistēma, kas nodrošina komfortablu temperatūru katrā istabā

Uponor Smatrix Pulse ir šīs problēmas risinājums: temperatūra kontroles ierīce ūdens zemgrīdas apkures sistēmai. Sistēma pieejama vadu un bezvadu versijā un lietojama caur Uponor Smatrix Pulse App lietotni un /vai balss palīgiem (Amazon Alexa vai Google Assistant). Uponor Smatrix Pulse nodrošina maksimālu komfortu un viedas funkcijas, kas palīdz optimizēt zemgrīdas apkures sistēmu. Ar termostatiem katrā istabā vai caur lietotni iespējams regulēt temperatūru katrā istabā individuāli. Ātri un vienkārši!

Uponor Smatrix Pulse ir jauna istabas temperatūras kontroles ierīce, kas piemērota zemgrīdas apkures sistēmām. Smatrix Pulse piedāvā pilnībā jaunas iespējas: apvienojiet maksimālu komfortu telpās ar vienkārši lietojamām dažāda veida mājas viedierīcēm. Bezvadu termostats kontrolē un optimizē jūsu apkures sistēmu. Ar Smatrix Pulse jūs iegūsiet pilnīgu kontroli pār temperatūru telpās, enerģijas ietaupījumu līdz pat 20% un pilnīgu savienojamību ar citām sistēmām, piemērām, Amazon Alexa vai Google Assistant.

Ar Uponor Latvija varat sazināties zvanot pa tālruni +37167821321 vai rakstot : sales.latvia@uponor.com. Uzņēmums atrodās Ganību dambī 7a, Rīgā.