Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kristīne Krūze-Hermane - es attiecībās pieskatu savas robežas

Kristīne Krūze-Hermane, 1188 Play ekrānšāviņš

Kristīne Krūze-Hermane, 1188 Play ekrānšāviņš

Režisore, aktrise un topošā psiholoģe Kristīne Krūze Hermane ar raidījuma “Māmiņu klubs” starpniecību ļauj ielūkoties savā ģimenes dzīvē, trīs bērnu māmiņas ikdienā un attiecībās ar vīru – režisoru Alvi Hermani. No Krīstīnes mierīgās balss un stāstījuma veidojas iespaids par ļoti harmonisku pāri, kur netrūkst nedz divu režisoru savstarpējas profesionālas intereses, nedz mierīgu brīvdienu rītu ar kopīgām peldēm un brokastu pankūkām.

Un tomēr – ko nozīmē diendienā būt kopā ar tik spēcīgu personību kā Alvis Hermanis un tai pat laikā sevi nepazaudēt?

“Alvim nācās iemācīties respektēt to, ka manas izvēles ne vienmēr sakritīs ar viņējām, atlaist to sajūtu, ka dzīvei vienmēr jānorit pēc viņa plāna. Bet vispār es šobrīd ne ar ko necīnos, vien pieskatu, lai manas brīvības netiek pārkāptas. Es nesauktu to par izaicinājumu vai kā – tā dzīvē vienkārši notiek.”

Vai pāris mēdz strīdēties, vai reizēm doties brīvdienās bez bērniem? Un kāpēc Kristīne ikvienam novēlētu ikvienam uzdrīkstēties piepildīt savus sapņus un ieceres? To uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Pēteris Sproģis - pāra attiecībās ir svarīgi sadzirdēt vienam otru

No attiecību krīzes līdz kāzām Lasvegasā - Lindas Ķuzes attiecību stāsts

Kaspara Znotiņa neparastais iepazīšanās stāsts


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...