Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur Rīgā var ziemā sportiski pavadīt laiku svaigā gaisā?

Distanču slēpošana (Image by ivabalk from Pixabay)

Distanču slēpošana (Image by ivabalk from Pixabay)

Šogad Rīgu piemeklējusi viena no bargākajām ziemām pēdējo piecu gadu laikā. Bet tas netraucē iedzīvotājiem pavadīt laiku ārā un nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī vienkārši izbaudīt ziemas skaistumu. Ko šādā ziemā darīt?

Distanču spēlošana

Pašvaldība iedzīvotājiem piedāvā četras dažādas distanču slēpošanas trases ar slēpju nomu Lucavsalā, Uzvaras parkā, Mežaparkā un Purvciemā pie 84. vidusskolas. Šeit, iepriekš piesakot, organizētām sporta grupām pieejama arī slidotava.

Nūjošana

Nūjotājiem ziema un sniegs nav šķērslis, nodarbības iepriekš pieteiktām grupām notiek dažādās Rīgas apkaimēs un Mežaparkā, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus.

Pastaigas Zoodārzā vai Rīgas Mežos

Uz ziemīgām vakara pastaigām līdz pat plkst. 20.00 (kases strādās no līdz plkst. 19.00.) aicina Rīgas Zooloģiskais dārzs, īpaša cena biļetēm visas dienas garumā 3 eiro. Savukārt SIA “Rīgas meži” piedāvā doties pastaigās Pierīgas mežos, izmantojot digitālo karti mdps.rigasmezi.lv pastaigu maršruta plānošanai. Kartē var atrast informāciju par 60 000 ha mežu, kas piemēroti atpūtai. Iedzīvotāji aicināti dabas skatus publicēt sociālajos tīkos, izmantojot tēmturi #ejmeza.

Tev der izlasīt arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...