Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur skatīties 2021. gada vasaras olimpiskās spēles Tokijā?

Olimpiskās spēles, Image by Gerhard G. from Pixabay

Olimpiskās spēles, Image by Gerhard G. from Pixabay

Gada vērienīgākais sporta notikums ir gatavs startam - no 23. jūlija līdz 8. augustam Tokijā norisināsies vasaras olimpiskās spēles! Japāna tiesības rīkot pasaules lielāko sporta forumu ieguva jau 2013. gadā, kad sacentās ar Stambulu (Turcija) un Madridi (Spānija). Lai arī Tokijas spēlēm bija jānorisinās jau aizvadītajā gadā, tomēr visiem zināmu iemeslu dēļ, tās tika pārceltas uz 2021. gadu. Izaicinājumi spēļu rīkošanā ir bijuši neierasti daudz, taču šobrīd Tokija ir gatava visai pasaulei sarūpet ļoti krāšņus un daudz prieka brīžiem un emocijām piepildītus sporta svētkus.

Kur varēs redzēt Olimpiskās spēles?

Vasaras olimpiskajās spēlēs sacensības norisināsies 33 sporta veidos, 50 disciplīnās. Kā vieni no populārākajiem izceļami vieglatlētika, vingrošana, peldēšana, basketbols, futbols, svarcelšana, teniss, riteņbraukšana un daudzi citi. Lai nepalaistu garām Tokijas spēļu spilgtākos mirkļus, Tet klienti tiešraides varēs izbaudīt Eurosport 1 un Eurosport 2 kanālos, kā arī eksluzīvi septiņos īpašos pop-up kanālos.

Kāda ir Latvijas komanda Tokijā?

Arī Latvijas komanda Tokijā būs plaši pārstāvēta – kopumā šajās vasaras olimpiskajās spēlēs Latvijas krāsas pārstāvēs 33 sportisti, taču delegācijas sastāvs būs pat 84 cilvēku sastāvā (tai skaitā treneri, atbalsta un medicīnas personāls, vadība). Latvija būs salīdzinoši jauna komanda – vidējais vecums vien 28 gadi. 24 no 33 atlētiem šīs būs pirmās olimpiskās spēles – neaizmirstamas emocijas, satraukums, kas jāpārvērš pozitīvā enerģijā, kura spārno jauniem panākumiem.

Kopumā tiksim pārstāvēti 14 sporta veidos – 3x3 basketbols (Čavars, Krūmiņš, Lasmanis, Miezis), cīņa (Grigorjeva), džudo (Borodavko), jātnieku sports (Neretnieks), karatē (Kalniņš), modernā pieccīņa (Švecovs), peldēšana (Bobrovs, Maļuka), pludmales volejbols (Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka), riteņraukšana (Neilans, Skujiņš – šosejas, Babris, Pētersone – BMX), smaiļošana (Akmens), svarcelšana (Plēsnieks, Suharevs), šaušana (Rašmane), teniss (Ostapenko, Sevastova) un vieglatlētika (Rumbenieks, Čakšs, Igaune, Mūze, Smolonskis, Kociņa, Velvere, Palameika). Lai arī Latvijas komandā daudziem šīs būs pirmās olimpiskās spēles, mūsu sastāvā ir arī vairāki pieredzējuši atlēti – džudistam Borodavko šīs būs jau ceturtās spēles, bet cīkstonei Grigorjevai, pludmales volejbolistam Pļaviņam un svarcēlājam Plēsniekam trešās.

Vairākas disciplīnas piedzīvos debiju olimpiskajās spēlēs – latviešu līdzjutējiem visvairāk varētu interesēt 3x3 basketbols un karatē, kuros tiks pārstāvēta arī Latvijas komanda. Starpcitu, 3x3 basketbola vīri ir viena no mūsu galvenajām cerībām uz medaļu, ko vairākkārt jau pierādījuši dažādās starptautiskās sacensībās. Turklāt, zīmīgi, ka šajās olimpiskajās spēlēs šī būs vienīgā basketbola komanda no Baltijas valstīm.

Olimpisko spēļu atklāšanas cermonijā karogu uzticēts nest spēcīgajam 3x3 basketbolistam Agnim Čavaram, taču no šī gada, lai izceltu dzimumu vienlīdzību, šo atbildīgo uzdevumu olimpiskajā kustībā izpelnīsies arī dāmas. Kā pirmā šo pagodinājumu mūsu komandā nopelnījusi Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko, kura karognesējas godu izbaudījusi jau 2014. gada jaunatnes vasaras olimpiskajās spēlēs.

Kā mūsējiem veiksies Tokijā? Cik medaļas mājās pārvedīs mūsu atlēti? Vai kādam izdosies sarūpēt sensāciju un izcīnīt karjeras svarīgāko panākumu? Gada vērienīgākais notikums sporta pasaulē – nepalaid garām spilgtākos vasaras olimpisko spēļu mirkļus! Tokijas spēļu esenci izbaudi Eurosport 1 un Eurosport 2 kanālos, kā arī ekskluzīvi Tet klientiem tiks piedāvāti septiņi īpaši izveidoti Eurosport pop-up kanāli! E3 – rakešu sporta veidi un gols, E4 – vieglatlētika, E5 – futbols, regbijs un komandu sports, E6 – basketbols, E7 – cīņu sports, E8 – handbols, E9 – volejbols.

Apskaties arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...