Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kura ir labākā rūpnieciskā siltumnīca?

baltijasdurvis.eu

Lai uzsāktu zemnieka gaitas vai attīstītu jau esošo zemnieku saimniecību, lieti noderēs rūpnieciskā siltumnīca. Apjoma ražošanai nepieciešams izvēlēties atbilstošu siltumnīcu, kas spēs nodrošināt pietiekamu ventilāciju, būs pietiekami plaša stādu audzēšanai un kurā būs ērti saimniekot ikdienā.

Kam domāta rūpnieciskā siltumnīca?

Siltumnīca domāta tiem, kuri audzē stādus ne tikai savām vajadzībām, bet nolēmuši ar to pelnīt iztiku.

Rūpnieciskā siltumnīca “Farmer” ir kā radīta ikvienam, kas vēlas audzēt ziedus, dārzeņus, garšaugus un darīt to lielā apjomā. Labākais – šī siltumnīca pieejama par pievilcīgu cenu, kas nodrošina to, ka arī jaunie censoņi var bez finansiālām grūtībām uzsākt savu ceļu zemniecībā.

Rūpnieciskās siltumnīcas “Farmer“ tehniskie parametri

Rūpnieciskās siltumnīcas “Farmer” karkass ir arkas formā. Tas veidots no izturīga cinkota profila, ko papildina lokveida kopnes, kuras savieno sijas un gala sienas. Siltumnīcas platums svārstās no 4.2m līdz pat 7.5m, augstums pieejams no 3 līdz 4 metriem, savukārt siltumnīcas garumu katrs var izvēlēties pēc savām vajadzībām, tam jābūt reizināmam ar 2.1, minimālais garums ir 4.2m.

Kas attiecas uz pārvadāšanu – karkasa garākā detaļa nepārsniedz 3.1 metru, tāpēc to ir vienkārši pārvadāt ar busiņu vai uz automašīnas jumta.

Ja siltumnīcu plānots izmantot cauru gadu, tad to ieteicams ierīkot uz jau iepriekš sagatavota pamata vai arī tieši uz augsnes – tajā ierokot pamatu statņus. Siltumnīcas pamata komplektā ir divviru vārti un durvis, kas ierīkotas abos galos. Pēc nepieciešamības iespējams iegādāties siltumnīcas, kuru sānos atrodas vēdlodziņi, taču tas jāpieprasa pasūtījuma brīdī.

Vai siltumnīcā nepieciešama ventilācija?

Tas, vai rūpnieciskajā siltumnīcā ir nepieciešama ventilācija, atkarīgs no augiem, kas tiek audzēti. Dažiem stādiem ir īpaši svarīga gaisa apmaiņa, tāpēc piespiedu ventilēšanas sistēma nāks tikai par labu. Ņemot vērā, ka pēc gada vai diviem zemnieka domas par to, ko labāk audzēt, var mainīties, iesakām uzreiz ierīkot vēdlodziņus vai padomāt par piespiedu ventilācijas sistēmu.

Kādā veidā iespējams nodrošināt pietiekamu gaisa cirkulāciju siltumnīcā?

Kā minējām iepriekš, gaisa cirkulācija var notikt caur īpaši ierīkotiem vēdlodziņiem, kas ierīkoti pēc klienta pieprasījuma. Vēl viens veids, kā īstenot piespiedu ventilēšanu, ir ierīkot siltumnīcas gala sienu augšdaļā elektriskos ventilatorus.

Ja vēlies uzlabot savu šī gada ražīgumu vai iemēģināt savu roku audzēšanā, ir īstais brīdis nolūkot savu rūpniecisko siltumnīcu un plānot, kur to uzstādīsi. SIA “Baltijas Durvis” piedāvā plašu “Fermer” rūpniecisko siltumnīcu klāstu ikviena vajadzībām. Ielūkojies mājaslapā www.baltijasdurvis.eu vai apmeklē biroju klātienē – Augusta Deglava ielā 45, Rīgā.