Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kuras vientuļās horoskopa zīmes atradīs mīlestību 2022. gadā?

Mīlestības horoskops 2022, Image by StockSnap from Pixabay

Mīlestības horoskops 2022, Image by StockSnap from Pixabay

Astrologi nosaukuši četras zodiaka zīmes, kurām visvairāk veiksies mīlestībā 2022. gadā. Šo zodiaka zīmju vientuļie pārstāvji varēs sastapt savu otro pusīti, bet ģimenes cilvēki – nostiprināt laulību.

Mežāzis

Ja jūs joprojām esat vieni, jums paveiksies sastapt savu otro pusīti jau 2022. gada sākumā. Zvaigznes sola, ka šī savienība būs veiksmīga. Bet, ja jūs jau esat attiecībās, tās stiprināt palīdzēs kopīgs brauciens ar mīļoto cilvēku, jautrs kopā pavadīts laiks, hobiji un viss, kas var jūs tuvināt vēl vairāk.

Dvīņi

Jūs gaida ļoti jautra iepazīšanās ar jūsu likteni. Savu cilvēku jūs varat sastapt pavisam negaidīti. Piemēram, braucienā vai ballītē. Ieklausieties savā intuīcijā, tā jums pateiks priekšā un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Jūsu dzīvē arī var parādīties cilvēks no pagātnes.

Zivis

2022. gads būs labvēlīgs romantiķim. Ar mīļoto cilvēku jūs peldēsieties mīlestībā, maigumā un savstarpējās rūpēs. Astrologi jums iesaka atklāti runāt ar partneri par tēmām, kuras jums sagādā raizes. Jūs varēsiet labāk viens otru saprast un kļūsiet vēl tuvāki.

Lauva

Zvaigznes vēsta, ka par jums cīnīsies vairāki pretēja dzimuma pārstāvji. Kurš no viņiem uzvarēs, būs atkarīgs tikai no tā, ko jums šobrīd vajag. Bet astrologi neiesaka rotaļāties ar citu jūtām, jo bumeranga likumu vēl neviens nav atcēlis.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS 2022. GADAM!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...