Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Latvietis, kurš zīmē kaķus, iekarojis pusi miljona sirdis visā pasaulē

Ainārs Olūtnieks, @dailypurrr, privātais arhīvs

Ainārs Olūtnieks, @dailypurrr, privātais arhīvs

Rēzeknietis Ainārs Olūtnieks pirms vairākiem gadiem vienkārši sāka zīmēt uz bildēm balstītas kaķu karikatūras. Tagad viņa sociālā tīkla "Instagram" kontam @dailypurrr ir vairāk nekā puse miljona sekotāju. "Šajā mēnesi, 26. datumā atzīmēšu @dailypurrr nu jau ceturto dzimšanas dienu. To es skaitu tieši no pirmā zīmējuma publicēšanas dienas," 1188.lv lasītājiem stāsta mākslinieks.

https://www.instagram.com/p/CREPfSuh091/

"Grūti teikt, vai tas kopumā kaut ko radikāli maina dzīvē, bet esmu noteikti priecīgs par to, ka varu uzlabot garastāvokli katru dienu tik kuplam cilvēku skaitam. Jo lielāka auditorja, jo lielāks stimuls darboties, bet no otras puses, rodas arī diezgan nopietna atbildības sajūta, jo vairs neuztver to zīmēšanu, kā nodarbi "just for fun" (tulkojumā no angļu valodas - tikai savam priekam). Katru dienu pieturos pie konkrēta laika, kad zīmējums ir jāieliek iekšā neskatoties ne uz ko," komentē Olūtnieks.

https://www.instagram.com/p/CQ58Lu8htFo/

Papildus ikdienišķajam ierakstam "Instagram", viņš arī glezno: "Jā, esmu arī pagleznojis un plānos ir arī jaunas gleznas. Izstādes gan vēl nebija (tieši gleznām), bet tās tika pārdotas sadarbībā ar Parīzes galeriju. Uz doto brīdi daži no darbiem ir Honkongā, Teksasā, Losandželosā, Francijā, Vācijā un pati pirmā glezna tika uzdāvināta mūsu valsts prezidentam, Levita kungam. Dažas gleznas vēl joprojām atrodas pie manis."

https://www.instagram.com/p/CQ_KuXah_oj/

Kopš lielās popularitātes iegūšanas viņa kaķi tiek pārvērsti arī tetovējumos: "Cilvēki labprāt arī tetovē manus zīmējumus, tas noteikti ir forši, bet, tā kā pašam ir diezgan daudz tetovējumu un tā ir man ierasta un saprotama lieta, lielu izbrīnu tas man neizsauc. Ja cilvēkam gribas ko jautru uz sava ķermeņa, kas raisīs smaidu gan viņam pašam, gan apkārtējiem, kapēc gan nē!"

Par saviem nākotnes plāniem viņš stāsta šādi: "Nav ne jausmas, visu laiku kaut ko eksperimentēju un meklēju jaunus attīstības virzienus."

Vairāk interesantu rakstu meklē 1188 Izklaides sadaļā!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...