Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latvijas izlase ar 3:4 piekāpjas Norvēģijai pēcspēles metienos

Latvijas izlases fani līdz pat pēdējām minūtēm cerēja, ka šajā “Pasaules čempionāta hokejā” mačā pret Norvēģijas valstsvienību “Hokeja dievs” izrādīs savu labvēlību un mūsējiem izdosies gūt uzvaru. Taču pēc visai haotiski aizvadīta otrā un trešā perioda, arī “bullīšu” sērijā veiksme nebija Latvijas izlases pusē un ar 3:4 kapitulējām norvēģiem.

Noskaties Renāra Krastenberga, Ronalda Ķēniņa, kā arī Kristiāna Rubīna gūtos vārtus. Tāpat 1188 Play piedāvā vēlreiz novērtēt Matīsu Kivlenieku darbībā spraigajā “bullīšu” sērijā.

Latvija Pasaules čempionāta hokejā kopvērtējumā šobrīd ieņem 4. vietu un jācer, ka Latvijas izlases spēlētāji, kā arī arī hokeja fani nemetīs plinti krūmos, jo izlasei priekša vel ir divas spēles.