Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Legante - Celmiņa par savu nepiepildīto sapni

"Kad viņas satiekas" vadītāja Dagmāra Legante - Celmiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

"Kad viņas satiekas" vadītāja Dagmāra Legante - Celmiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Lai gan Dagmāra Legante - Celmiņa bērnībā vēlējās būt ārste vai skolotāja, viņa tagad ir kanāla "STV Pirmā!" ētera personība šovā "Kad viņas satiekas". Viņas mīļākā filma ir "Love Actually" jeb "Tāda ir mīlestība" un viņas vēl nepiepildīts sapnis ir doties ceļojumā apkārt pasaulei. Viņai patīk sevi palutināt ar saldējumu, bet Dagmāras ideālā piektdiena ir ballīte ar draudzenēm, tad intīms vakars divatā ar vīru, kam sestdienas rītā seko mierīga atpūšanās kopā ar bērniem.

Arī Dagmāra Legante - Celmiņa ar nepacietību gaida jauno "Kad viņas satiekas" sezonu, kas sola skatītājus iedvesmot ar aizraujošiem pārsteigumiem un īpašiem stāstiem. "Esmu patīkami satraukta un ar nepacietību gaidu tikšanos ar jaunajām kolēģēm, kuras ienesīs vēl neredzētas vēsmas mūsu raidījumā, katra ar savu īpašo būtību! Tas būs neliels izaicinājums, bet "Kad viņas satiekas" vienmēr notiek brīnišķīgas sarunas. Mēs tiksimies ar ļoti gaidītām viešņām un atkal izaicināsim vīriešus mums pateikt kaut ko tādu, ko nav teikuši, iespējams, pat tuvākajiem draugiem. Būs arī sarunas, kurās ar vieglumu pacilāsim arī nopietnas tēmas," uz draudzeņu vakariem "Kad viņas satiekas" studijā aicina Dagmāra Legante - Celmiņa.

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...