Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lidojums ir oriģināla dāvana

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ar vien populārākas un pieprasītākas paliek tādas dāvanas, kas sniedz fantastiskas emocijas un ļauj piedzīvot ko īpašu. Tās ir oriģinālas dāvanas, kas to saņēmējam sagādā prieku un ļauj izmēģināt ko jaunu. Viena no šādām dāvanām ir lidojums.

Lidojums ir oriģināla dāvana tāpēc, ka tā spēj cilvēkam ļaut paraudzīties uz apkārtējo pasauli pavisam citādāk, iegūt elpu aizraujošu pieredzi un jaunas emocijas. Turpmāk šajā rakstā lasi par dažādajiem lidojumu veidiem, ko uzdāvināt īpašu sajūtu cienītājam svētkos.

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu ir lieliska izklaide un neaizmirstams piedzīvojums. Tā laikā dāvanas saņēmējs varēs lūkoties uz Rīgu no vairāku simtu metru augstuma un izbaudīt skaistos pilsētas skatus no putna lidojuma. Lidojuma laikā iespējams uzņemt foto un pat video, lai šis piedzīvojums un gūtās emocijas tiktu iemūžinātas.

Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties lidojumu ar deltaplānu no ūdens vai no lidlauka. Šī izvēle ietekmēs lidojuma maršrutu. Pirms lidojuma to iespējams apspriest ar pilotu – iespējams dāvanas saņēmējs varēs nolidot garām arī savai mājai. Dāvana ir sezonāla un pieejama laika posmā no 1.maija līdz 1.novembrim. 10 minūšu lidojuma cena ir robežās no 25 - 30 EUR.

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu tandēmā ir dāvana, kas paredzēta asāku izjūtu cienītājiem. Paraplāna lidojums sniedzas līdz pat 450m augstumā virs zemes. Lidojumu iespējams baudīt divējādi – gan mierpilni, gan arī ekstremāli. Lidojums iespējams ar aerobātiskajiem trikiem ir īsāks un emocijām bagātāks, bet, lidojot lēni, lidojums būs ilgāks un mierīgāks.

Lidot ar paraplānu iespējams pavasara un vasaras sezonā. Tas ilgst 10-20 minūtes mierīgā lidojumā, taču aso sajūtu lidojums ilgst aptuveni 6-8 minūtes. Pirms lidojuma jāparūpējas par ērtu apģērbu. Šī ir dāvana, kas sola bagātu emociju klāstu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Dāvanas cena ir 40 EUR.

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir lieliska dāvana tiem, kas sapņo kļūt par pilotu vai kaut reizi dzīvē izmēģināt vadīt lidmašīnu. Dāvanas saņēmējam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē, kas aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu. Lidojuma laikā gan vizuāli, gan ar skaņas efektiem tiek veidota lidojumam identiska sajūta.

Lidojums ilgst vienu stundu un tās laikā iespējams gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Lidojumam var izvēlēties lokāciju – reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus, kas var būt gan saulaina diena, vētra vai sniegputenis. Aizraujošas emocijas garantētas. Dāvanas cena ir 42 EUR.

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir piedzīvojums, kas katram ir jāizbauda kaut reizi dzīvē. Tā ir oriģināla un ekskluzīva dāvana, kas piemērota īpašos svētkos – piemēram, apaļā jubilejā vai izlaidumā. Lidojums sniedz iespēju mierpilni lidot augstu gaisā un vērot skaisto apkārtni no putna lidojuma.

Šis piedzīvojums pieejams visu gadu – sapni par lidojumu pār Latviju var piepildīt gan siltā vasarā, gan arī krāšņajā rudenī, sniegbaltajā ziemā, vai plaukstošā pavasarī. Lidojums ar gaisa balonu ir pieejams Siguldas, Tukuma vai Jelgavas apkārtnē. Tas ilgst aptuveni vienu stundu, taču ir jāparedz papildus laiks instruktāžai un sagatavošanās lidojumam. Dāvanas cena vienai personai ir 120 EUR.

5D kino lidojums

5D kino ir pavisam unikāls veids, kā piedzīvot lidojumu augstu gaisā pār skaisto Rīgu. Seansa laikā dāvanas saņēmējam būs iespēja sajusties kā putnam un izlidot cauri pilsētai – ieskatīties acīs mūsu ‘’Mildai’’ un traukties brīvā lidojumā virs Daugavas. Šī pieredze sniedz neticami reālas sajūtas un ļauj piedzīvot pasakainu lidojumu.

5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks atēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos. Dāvanas cena vienam seansam divām personām ir 18 EUR.