Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Lielo Kangaru" pastaigu taka un skatu tornis

1188 - Lielie Kangari

Netālu no Rīgas, Ropažu novadā, dabas liegumā "Lielie Kangari" atrodas pasakaini skaista pastaigu taka ar skatu torni. Takas sākumā ir sarūpēti īpaši stendi ar vingrinājumiem, lai sabraukušie varētu kārtīgi izkustināt visas locītavas. Pēc tam atliek doties tuvāk Kangaru ezeram, virs kura izbūvēta jauka laipiņa dabas vērošanai. Šādi pieturpunkti atrodas viscaur pastaigu takai, lai apmeklētāji klusumā un mierā varētu izbaudīt Latvijas dabas krāšņumu un unikalitāti.

Nepilnu 2 km garajā takā ir izvietoti informatīvie stendi ar fotogrāfijām, kas apvieno varenu stāstu un teiku kopumu par notikumiem, vietām, tēliem un parādībām, kā arī par īpaši aizsargājamiem biotopiem, retiem un aizsargājamiem augiem, dabas liegumu un lielāko osu grēdu Latvijā, ezeru, Kangaru ceļu, dzīvniekiem, putniem un bezmugurkaulniekiem.

Noslēgumā noteikti ir jāuzkāpj 33 metrus augstajā skatu tornī, kura virsotnē atrodas platforma, no kuras paveras skats uz Kangaru ezeru un Lielkangaru purvu.

Atrašanās vietas koordinātes GPS 56.919732, 24.730131

Ja vēlies apskatīt vēl citas takas - izlasi ieteikumus par Dabas takām Vidzemē!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...