Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Liene Šomase lūdz palīdzību sava kaķa atrašanā

Ruds kaķis, Image by SZ-Art_de from Pixabay

Ruds kaķis, Image by SZ-Art_de from Pixabay

Pašmāju dziedātāja un bērnu mūzikas skolotāja Liene Šomase ir pazaudējusi savu kaķi un sociālajos tīklos lūdz palīdzību tā atrašanā. Viņa ir apbraukājusi vietējās mājas, izstaigājusi Smārdes kroga apkārtējās pļavas, krūmus un pamestās ēkas, taču joprojām ir Oriola meklējumos. Viņa tic brīnumam un cer atrast mājdzīvnieku ar apkārtējo palīdzību.

"Visiem iedzīvotājiem, kas dzīvo ap Smārdes krogs apkaimē ( pie šosejas) - mīļie draugi!!! 5. augustā pie Smārdes kroga stāvlaukumā no mašīnas izmuka ruds kaķītis Oriols. Meklējām trīs stundas un beigās, kad šķita esam noķēruši, ieskrēja lielajā kukurūzu laukā. Kaķim ap kaklu ir zila siksniņa ar zilu apļveida zvaniņu, aste kupla kā vāverei. Noteikti pašlaik bailīgs, bet ļoti mīl mīļoties. Atsaucās uz vārdu Orītis. Varbūt pat šajās stundās ir aizgājis jau tālāk virzienā uz Smārdi. Mūsu ğimene tik ļoti pārdzīvo un būs pateicīga no visas sirds, ja redzēsiet un sazināsieties ar mums. Gaidām tevi mājās Oriol," raksta izmisusī mīluļa saimniece.

https://www.instagram.com/p/CSUXhlrD7RU/

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē ne tikai 1188 Izklaides sadaļā, bet arī 1188 Play!

Iemet aci arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...