Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Liepāja Lieldienām gatava

Liepāja (1188 foto)

Ja prāto, kur varētu aizbraukt Lieldienu brīvdienās, iesakām Liepāju. Šī pilsēta zina, kā jāsagaida ir pavasaris, tāpēc jau tagad viss ir ietērpts svētku rotā.

Pilsētā atradīsi gan Lieldienu olas, gan putnus

Liepājas pilsētas centrā nolaidīsies kapara krāsas putnu silueti, kas pirmo reizi pilsētas rotājumus papildināja pagājušajā pavasarī ar kopīgu nosaukums – ”Putnu dziesmas”. Tāpat kā toreiz, arī tagad no vides objektā iebūvētas audioierīces skanēs Latvijas putnu pavasara dziesmu ieraksti. Šiem putniem tad piebiedrosies vēl – tie būs nosēdušies uz atsevišķu ēku jumtiem, iespējams, pat uz augstskolas jumta, un koku zariem. Lieldienu rotājumi atradīsies Rožu laukumā un Kurzemes skvērā, bet iesakām izstaigāt visu Liepājas pilsētas centru, jo tikai tādā veidā iespējams sajust īsto Liepājas auru. Apskati Romas dārzu, jūgendstila un seno koka arhitektūru, moderno koncertzāli "Lielais dzintars", atrodi Liepājas himnas tēlu skulptūras un Latvijas mūziķu slavas aleju, Veco ostmalas promenādi un beigās aizej līdz pašai pludmalei. Skaistas brīvdienas vēju pilsētā!

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...