Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Madaras Raabes mīļoto nesatrauc viņas skaļā šķiršanās sāga

Jānis Sniedzāns un Madara Raabe, 1188 Play ekrānšāviņš

Jānis Sniedzāns un Madara Raabe, 1188 Play ekrānšāviņš

Madara Raabe savu mīļoto Jāni Sniedzānu satika diezgan sarežģītā dzīves posmā, kad pēc smagas un nepatīkamas šķiršanās rūpes par abām meitiņām nācās uzņemties vienai. “Vienai audzināt divus mazus bērnus – 4 un 5 gadi – tas nav viegli, man bija no daudz kā jāatsakās, tai skaitā no pašas izaugsmes. Man turklāt bija arī viņas pilnībā jāuztur materiāli, man bija vairāki darbi un nekam citam vienkārši neatlika laika. Un es arī uzskatu, ka starp attiecībām vajag pauzi, gribēju atpūsties emocionāli” – par savu situāciju “STV Pirmā!” attiecību šovā “Mīlas burbulī” atklāti pastāsta Madara.

Brīdī, kad savā skrējienā nedaudz atslābusi un “atbrīvojusi dzīvē vietu, kur kāds varētu ienākt” arī visai drīz nejauši iepazinusies ar Jāni. Taču Madaras šķiršanās sāga tobrīd vēl bija plaši apspriesta medijos un virtuves sarunās – vai tas nākamo attiecību kandidātu nebaidīja? “Pilnīgi nemaz! Mani absolūti nemaz neuztrauca. Lai ko tu arī darītu vai nedarītu, vienmēr kādam būs ko teikt, tas vispār nav jāņem vērā. Drīzāk jau būtu jāsāk uztraukties, ja neviens vairs neko neteiktu” – izskatās, ka Jānis par savu izvēli un abu nākotni bijis pilnīgi pārliecināts jau no paša sākuma.

Bet kā ar Madaru? Vai uzreiz ielaidusi Jāni savā dzīvē? Kāda bija abu tuvināšanās un vai Jānis ir Madaras perfektais vīrietis, uzzināsit, noskatoties šo video!


Skatieties arī:

Andris Kivičs nāk klajā ar sirdi plosošu dziesmu vecākajām meitām

Jānis lepojas, ka viņam blakus ir tik skaista sieviete

Kaspars Gorkšs par šķiršanos ar bērniem runājis atklāti

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...