Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone piedzīvojusi iespaidīgas pārvērtības

Dzejniece, lauciniece un TV personība Magone Šutoviene, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

Dzejniece, lauciniece un TV personība Magone Šutoviene, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

Jaunais 360TV šovs "Ķibeles mūsmājās" palīdz Magonei Šutovienei sākt jaunu dzīvi pēc skaļās šķiršanās no vīra Žaņa. Viens no "ekspertu bandas" dalībniekiem, Aleksandrs Pavlovs ķērās ne tikai pie Magones garderobes revīzijas, bet arī pārvērta viņu pašu teju līdz nepazīšanai. "Viņai jābūt sievišķīgākai, mūsdienīgākai un lakoniskākai. Matu krāsu mēs atstājām gandrīz to pašu, tikai izbalinājām pie sejas priekšējās šķipsnas, lai ir kontrasts un parādās šī viegli sievišķīgā nots. Piešķīrām viņai arī nedaudz asāku griezumu, kuru var saveidot gan kā vakara frizūru, gan kā ikdienas," stāstīja modes un stila zinātājs.

Pavlovs turpināja: "Vēl arī Lāsma Sondore iemācīja Magoni kā pareizi krāsoties, kā arī ieteica kādus līdzekļus lietot ikdienā. Viņa tika tā uzkrāsota, ka es sēdēju pie galda un priecājos, cik viņa padarīta skaista un sievišķīga, tik romantiska un viegla. Kā ar burvju nūjiņu - pārlaiž, un viss ir skaisti." Savas pārvērtības Magone komentēja šādi: "Es protams lepna, ar paceltu degunu. Ha, tagad es arī tā varu - iepūt man un manam draugam ar! [..] "Ķibeles mūsmājās" ir perfekta banda, kas var apgriezt tevi, tavu dzīvi un domāšanu kājām gaisā."

Zemāk skaties 1188 Play atrodamo šova epizodi, kurā tiek pārvērsta ne tikai pati Magone, bet arī viņas mājas "Avotiņi" - lauciniece beidzot uzdrošinājās izmēzt no sava īpašuma Žaņa atstātās mantas, lai atbrīvotu vietu ne tikai bērniem, bet arī savai jaunajai dzīvei.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...