Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone Šutoviene - es neesmu tik stipra, kā citi varbūt domā

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Dzejnieci, “Avotiņu” saimnieci, “Slavenības. Bez filtra” zvaigzni Magoni Šutovieni publika pieradusi uzlūkot par stipru sievieti, kas viena audzina vairākus bērnus un spēj tikt galā ar teju jebkādiem dzīves izaicinājumiem, vai tās būtu sadzīviskas nebūšanas, vīriešu nelietīga izturēšanās vai līdzcilvēku nepamatotais naids un izsmiešana.

Tomēr arī Magone ir tikai cilvēks. Arī viņa mēdz raudāt un justies pilnīgi bezspēcīga, psiholoģiski sagrauta. Lai vērstu lietas uz labo pusi, atrastu spēku jaunai dzīvei un kļūtu saviem bērniem par mierīgu, harmonisku un klātesošu mammu, viņa ir vērsusies pie “Māmiņu Kluba” atbalsta programmas sievietēm “Atbalsta grozs”.

“Cilvēki ir kļuvuši patiešām ļauni, man šķiet, ka agrāk tik traki nebija. Tiklīdz cilvēks, jo īpaši – sieviete, atļaujas atklāti runāt par smagām lietām, atzīt, ka nepieciešama palīdzība, tā sākas .. tiek nonievāts un apspļaudīts no galvas līdz kājām. Ko tik neesmu dzirdējusi – kāpēc tad tos bērnus saražoji, kāpēc tādam apakšā gūlies, kāpēc agrāk neko neteici … Ne jūs ziniet, kas un kā bija, neko! Un tiem pārgudrajiem spriedējiem jau nav ar to varmāku zem viena jumta jādzīvo!” – Magonei sirds ir pilna.

Kādu atbalstu Magonei un citām programmas dalībniecēm spēj sniegt “Atbalsta grozs” – par to šajā video!

Skatieties arī:

Līdzcilvēku naida dēļ Magonei nācies bēgt uz Angliju

Magone cenšas atjaunot attiecības ar savu mammu

Žaņa manipulāciju dēļ Magonei joprojām neizdodas oficiāli šķirt laulību


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...