Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Masāža – universālais kareivis cīņā pret stresu, nogurumu un sāpēm

Masāža, SPA Hotel Ezeri, Sigulda

Mūsdienās, kad lielāko dienas daļu pavadām pie datora un arī brīvajā laikā “metamies” interneta dzīlēs savā viedtālruni, nereti par sevi liek manīt dažādas muguras problēmas. Savilkta spranda, sāpes, reiboņi – tās ir tikai dažas no sēdošā dzīvesveida nelāgajām blakus parādībām. Taču, pirms mesties cīņā ar “smagās artilērijas” – medikamentu – palīdzību, ir vērts pamēģināt alternatīvas. Piemēram - masāžas kursu. Tas sniegs ne tikai relaksāciju un atpūtu no garās dienas, bet arī dziedniecisku efektu un neatsveramu atbalstu veselības stiprināšanā. Un kas gan var būt labāks kā masāža, kas apvienota ar neaizmirstamu atpūtu kādā no pašmāju SPA viesnīcām?

Siguldas “SPA Hotel Ezeri”, kas tā vien aicina kaut uz mirkli aizbēgt no steidzīgās ikdienas, lai baudītu veldzējošo lauku gaisu un kvalitatīvas skaistumkopšanas procedūras, spa daļas vadītāja Anita Isajeva ir pārliecināta – masāžas nozīme ķermeņa stiprināšanā ir ļoti liela. “Tā ne tikai atslābina ķermeni un prātu pēc fiziskās un emocionālās slodzes, bet reizē ir arī iedarbīga ārstniecības metode cīņā ar dažādām saslimšanām, traumām un hroniskām sāpēm. Tāpat masāža būtiski uzlabo pašsajūtu un vispārējo veselības stāvokli,” saka eksperte.

Vaicāta, kādas masāžas klienti iecienījuši visbiežāk, meistare norāda, ka gaumes ir ļoti dažādas un arī procedūras katram tiek pielāgotas individuāli. Ir ļaudis, kuri priekšroku dod aromātiskām ķermeņa masāžām – ar šokolādi, dzērveņu sviestu, citrona, baltegles, lavandas eļļām. Citi savukārt ķermenim papildus labsajūtu sniedz izvēloties uzreiz kompleksu procedūru kopumu – piemēram, masāžu, kas papildināta, ar pīlingu un ietīšanu jūras zālēs. Savukārt tie, kuri vēlas izmēģināt ko eksotiskāku, izvēlas ājurvēdas ķermeņa masāžu ar siltu eļļu, kas stiprina ādas struktūru, novērš trauksmes un stresa sajūtu, kā arī uzlabo vielmaiņu un miega kvalitāti. “Īpaši pieprasīta ir arī čampi jeb indiešu dziļi nomierinošā galvas masāža, kas atveseļo nervu sistēmu, mazina nogurumu, stresu un palielina enerģiju, dzīvesprieku.” stāsta “SPA Hotel Ezeri” eksperte.

Ja vēl šaubies, vai ir īstais laiks relaksējošu atpūtu papildināt ar masāžu un spa procedūrām, lūk pāris būtiski fakti, kā masāža palīdz uzlabot veselību:

  • Masāža ir dabīgs veids, kā iespējams ne tikai mazināt muskuļu saspringumu un dažādus sāpju veidus, bet arī atbrīvoties no to cēloņiem.
  • Tā palīdz mazināt ķermeņa stresu, spriedzi un trauksmes sajūtu, atslābina smadzenes un uzlabo miega kvalitāti.
  • Tā pozitīvi ietekmē bioķīmiskos procesus organismā un pazemina kortizola jeb stresa hormona līmeni (ja tas ir ilgstoši paaugstināts, rodas psihoemocionālais disbalanss un cilvēks izjūt nogurumu, spēku izsīkumu)

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...