Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

‘’Mazo lāču putras’’ – ekoloģiska un garda pārtika bērniem!

Mazo Lāču putras, ekrānšāviņš

Veselīgs uzturs bērnam ir ļoti būtisks. Nereti, dodoties dabā, pastaigā vai ciemos, vecākiem raizes sagādā - kādu ēdienu ņemt līdzi, lai bērns saņemtu garšīgu un veselīgu maltīti. Arī ikdienā gribas izvēlēties ko veselīgu un garšīgu. Noskaties video un ielūkojies, ar kādu mīlestību un gādību tiek gatavotas "Mazo lāču putras"!

"Mazo lāču putras’" - tās ir sausās putras un biezzupas bērniem un mazuļiem jau no sešu mēnešu vecuma. Šie produkti ir ne tikai viegli pagatavojami, bet arī veselīgi un ļoti garšīgi. Visa ‘’Mazo lāču putra’’ saražotā produkcija ir ekoloģiska un produkti ražošanai tiek iepirkti tikai no bioloģiskām saimniecībām! Katrs ķirbis, burkāns vai ābols tiek ļoti rūpīgi pārbaudīts, nomazgāts un tikai tad pārstrādāts, kaltējot zemā temperatūrā. Putras satur bērna normālai augšanai tik ļoti nepieciešamos vitamībus, olbaltumvielas, dzelzi, magniju, fosforu, cinku, aminoskābes, kalciju, turklāt tās patiešām ir ļoti garšīgas. Uzzini vairāk par to, kas ir "Mazo lāču putras"sastāvā.

Putra arī bez glutēna, piena un cukura

Mazo lāču putrai netiek pievienots cukurs, piens vai garšas uzlabotāji. To sastāvā ir vērtīgie pilngraudi un augļi un dārzeņi. Piedāvājumā ir arī produkti bez glutēna un vegāniem draudzīgi produkti. Līdz ar to arī alerģiskiem bērniņiem ir, no kā izvēlēties.

Veselīgs ēdiens bērniem arī ceļojumos un izbraucienos

"Mazo lāču putra" produkcija pieejama divu veidu iepakojumos – stāvpakās un ļoti ērtajos ceļojumu iepakojumos. Līdz ar to atkrīt vecāku raizes par veselīgu pārtiku, dodoties izbraukumā vai pārgājienā ar bērniem. Arī ciemos dodoties, nereti nākas sastapties ar situāciju, kad mazais labrprātāk ēd savu līdzi paņemto pārtiku, kas garšo un pie kuras jau ir pierasts. Kopumā "Mazo lāču putra’’ piedāvā 14 produktu veidus, līdz ar to, kas ļoti, ļoti garšīgs un veselīgs atradīsies ikviena mazuļa gaumei!

Mazo lāču putra - iegādājies interneta veikalā!

Mazo lāču putras ir iespējams iegādāties pārtikas veikalos, bet īoaši ērti ir tās pasūtīt arī interneta veikalā. Te pieejami arī citi veselīgi produkti bērniem, piemēram, burkānu vai ķirbju pulveris un citi. Kā arī ir iespējama ērta bērnu pārtikas piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi.

Bērniem garšo! Arī dabīgs ēdiens ir gards - pasūti internetā!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...