Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Menopauze un intīmā veselība – mūsdienīgas metodes sievietes labsajūtai

Sievietes veselība un labsajūta, Photo by Marina Piano on Unsplash

Sievietes veselība un labsajūta, Photo by Marina Piano on Unsplash

Dzīvojam laikā, kad veselība, labsajūta, kopējā dzīves kvalitāte iegūst arvien lielāku vērtību un nozīmi. Katra sieviete vēlas justies vesela un laimīga jebkurā dzīves posmā, arī menopauzes laikā un pēc tās.

Mūsdienās varam būt priecīgas par medicīnas tehnoloģiju un metožu straujo attīstību, kas daudzas sievietes intīmās veselības problēmas ļauj atrisināt viegli, nekomplicēti, nesāpīgi. Mūsu vecmāmiņas un arī mammas par ko tādu būtu varējušas tikai sapņot.

Konsultē “Veselības centrs 4” Ginekoloģijas nodaļas vadītāja, Latvijas Estētiskās ginekoloģijas asociācijas valdes locekle, ginekoloģe dzemdību speciāliste dr. Ilona Kampara.

Menopauze un ar to saistītās pārmaiņas

Menopauze ir laiks sievietes dzīvē, kad ļoti nozīmīgais hormons- estrogēns būtiski pazeminās un tādēļ rodas dažādi simptomi un pārmaiņas sievietes organismā. Taču jau ilgāku laiku pirms menopauzes iestāšanās sievietes organismā notiek pakāpenisks estrogēnu līmeņa pazeminājums, kas visbiežāk izpaužas ne tikai ar karstuma viļņiem, garastāvokļa svārstībām, svara izmaiņām, bet arī ar menstruālā cikla regularitātes izmaiņām, maksts gļotādas atrofiskām izmaiņām, sausuma sajūtu, dedzināšanu, sūrstēšanu, sāpēm, niezi, maksts gļotādas atslābumu, maksts noslīdējumiem, apgrūtinātu dzimumdzīvi, kā arī urīna nesaturēšanu.

Gadiem ilgi kā galveno risinājumu ginekologi sievietēm varēja ieteikt hormonaizstājējterapiju (HAT), dažādus lubrikantus, hormonus saturošas svecītes un vaginālos krēmus, kas problēmas atrisināja īstermiņā. Tagad speciālistu “arsenālā” ir arī vairākas mūsdienīgas metodes – gan lāzerterapija, gan ginekoloģiskās injekcijas.

Lāzerterapija

Viena no “Veselības centrs 4” piedāvātajām procedūrām pazīstama ar nosaukumu MonaLisa Touch®. Tā novērš gan maksts sausumu, gan arī citas intīmās zonas problēmas ilgtermiņā (pēc 2–4 procedūrām rezultāts saglabājas apmēram pusotru gadu). Lāzers saudzējoši iedarbojas uz maksts epitēliju un pamodina šūnas, kas ir iesnaudušās, piemēram, menopauzes iespaidā. Rezultātā pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un gļotādas apasiņošana, atjaunojas elastīna un kolagēnās šķiedras, kas uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu. Atjaunojas maksts audi, muskuļu tonuss un maksts funkcionalitāte, paaugstinās tās jutīgums, mazinās maksts sausums un urinācijas problēmas.

Līdzīga iedarbība ir procedūrai FemiLift®, kas piedāvā iespēju kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, anestēzijas, vecuma ierobežojuma un blaknēm veikt gan ārstnieciskās, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras ne tikai slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, bet arī maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai.

Ginekoloģiskās injekcijas

Jau vairākus gadus sievietes intīmās veselības uzlabošanai ginekologi izmanto arī injekcijas. Pastāv vairākas metodes un pildvielas, ar kurām ginekoloģiskās injekcijas var veikt, taču viens no pēdējo gadu perspektīvākajiem sasniegumiem medicīnā un estētiskajā ginekoloģijā ir injekcijas, kurās tiek izmantotas pašas pacientes asinis – PRP un PRF injekcijas. Tās veicina dabisku ādas un audu atjaunošanu un ļauj ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu.

Jaunums ginekoloģijā ir Cleopatra technique – uzlaboto I-PRF un A-PRF injekciju metode, kas vēlamo rezultātu ļauj sasniegt vēl pārliecinošāk.

Cleopatra technique izmanto:

 • maksts sausuma novēršanai;
 • pēcdzemdību diskomforta mazināšanai;
 • plīsumu/iegriezumu rētu, kā arī striju mazināšanai;
 • ādas un audu elastības uzlabošanai, audu reģenerācijai;
 • audu apjoma atjaunošanai;
 • kaunuma lūpu formas korekcijai;
 • maksts spraugas korekcijai;
 • maksts tvirtuma atjaunošanai;
 • hronisku vulvas slimību ārstēšanai, iedarbojoties tieši uz problēmzonu.

Izmanto iespēju – aprīlī īpašas atlaides !

“Veselības centrs 4” Ginekoloģijas nodaļa un “Capital Clinic Riga” aprīlī piedāvā īpašas atlaides MonaLisa Touch® un FemiLift® procedūrām, kā arī ginekoloģiskajām injekcijām.

 • Īpaša cena MonaLisa Touch® lāzerprocedūrām - viena procedūra 130 Eur (parasti 250 Eur)
 • Īpaša cena FemiLift® lāzerprocedūrai – pirmā procedūra 130 Eur (parasti 250 Eur)
 • Mazo kaunuma lūpu korekcijai ar DEKA lāzeriekārtu – 20% atlaide (cena bez atlaides 690 Eur)
 • Ginekoloģiskajām injekcijām – 20% atlaide (cena bez atlaides 200 – 980 Eur)
 • Pirmās trīs "Emsella" krēsla procedūras mazā iegurņa muskulatūras stiprināšanai* - bonusā

*Pirms ''Emsella'' krēsla procedūras nepieciešama ginekologa vai fizoterapeita konsultācija.

Uzziniet vairāk un piesakieties vizītei:

Tālr.: 67847100, e-pasts: reg@vc4.lv


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...