Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Metāla sētas un vārti – ilgmūžīgs un daudzfunkcionāls nožogojums

Metāla žogs, 3D žoga panelis, Steel planet

Metāla žogs, 3D žoga panelis, Steel planet

Metāla sētas un ruļļu žogi – tas ir viens no populārākajiem nožogojuma veidiem Eiropā un ne velti – mūsdienās metāla žogu dizains ir gaumīgs, tiem ir laba caurredzamība, plašs pielietojums gan privātmāju nožogošanai, gan industriālo teritoriju ierobežošanai, plaši izmantoti arī lauku teritorijās. Metāla žogi ne tikai pasargā no nevēlamiem ciemiņiem, bet arī no kaķiem, suņiem, stirnām vai citiem dzīvniekiem, kas varētu ieklīst tavā dārzā vai pagalmā. Turklāt žogs ne tikai dod drošību, bet gandrīz vienmēr arī palielina arī Tava īpašuma vērtību.

3d paneļu metāla žogi

Moderns dizains un ilgmūžība ir būtiski faktori, kas liek nosvērties par labu 3d paneļu žogu izvēlei. To cinkotās stieples ir ļoti izturīgas, turklāt pietiekami drošas, lai tajās neiesprūstu, piemēram, dzīvnieki vai bērni. 3D paneļu žogi ir pieejami dažādās krāsās, tādēļ tie tiek plaši izmantoti privātmāju teritoriju nožogošanai.

Arī industriālās teritorijās šis ir labs risinājums, jo papildus izturībai tie ir arī caurredzami, kas ir svarīgi, ja teritorijā tiek veikta videonovērošana – aiz šī žoga nekas nepaliks nepamanīts.

Metāla žogs ir vizuāli pievilcīgs jebkuram mājas dizainam – piemēram, tumšāka metāla apdare eleganti izskatīsies pret gaišas krāsas lieveņiem vai fasādi, savukārt zaļā krāsa lieliski saplūdīs ar apstādījumiem un zālāju un būs teju nemanāma.

Metāla žogi bieži vien kalpo ilgāk nekā koka žogi. Profesionāli veidoti žogi nezaudēs spīdumu, kas nozīmē, ka pats metāls vēl daudzus gadus turpinās starot. Metāla žogi ir veidoti tā, lai tiem nebūtu nepieciešama apkope, un tie nerūsētu. Atšķirībā no koka žogiem, metāla žogus nevajadzēs periodiski krāsot, aizzīmogot vai pārkrāsot. Tajos neiemājos dažādi kukaiņi vai termīti. Kādēļ izvēlēties 3D žogus teritorijas ierobežošanai esam rakstījuši jau iepriekš.

Ruļļu žogi un sētas

Ruļļu žogi ir ļoti ekonomiski. Nereti metāla ruļļu žogus izmanto plašu teritoriju iežogošanai – piemēram, dārzu nožogojumam. Tie labi noder arī suņu voljēriem, kā arī piemājas teritorijām. Nereti šie žogi tā ekonomiskā izdevīguma dēļ tiek izmantoti arī kā pagaidu žogi.

Bīdāmie un veramie vārti

Teritorijas nožogošana nebeidzas ar sētas uzlikšanu – Tev būs nepieciešami arī vārti. Svarīgi ir izlemt, kādus vārtus Tu vēlēsies – bīdāmus vai veramus, kāda dizaina? Kā tie piestāvēs mājai, kā tie sakļausies ar tavu žogu? Vai tie būs ne tikai ērti lietošanā, bet arī gana droši? Vai slēgsi vārtus ar slēdzeni, ķēdi vai varbūt izvēlēsies bezkontakta automātiskos risinājumus?

Izvēloties metāla vārtus, svarīgi, lai tie, tāpat kā žogi, būtu gatavoti no cinkota materiāla ar izturīgu plastikāta pārklājumu – tas tie kalpos ilgi.

Privātmājā vai dārzā visbiežāk tiek izvēlēti veramie vārti, kas dod drošību, pasargā teritoriju un ir caurredzami. Taču, ja ir vēlme pēc papildus drošības, speciālisti iesaka izvēlēties bīdāmos vārtus. Īpaši tas attiecas uz industriālām teritorijām, kur ir liela automašīnu vai gājēju plūsma. Automātisko vārtu risinājums ir ērts - autovadītājam nav jākāpj ārā no auto, lai atvērtu vārtiņus.

Lai saņemtu plašākas konsultācijas par žogu vai vārtu izvēli un uzstādīšanu, sazinies ar speciālistiem!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...