Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Miljonus vērtā "Madara Cosmetics" radītājas biznesa padomi

Lotte Tisenkopfa-Iltnere, "YouTube" kanāla "Generation Famous" ekrānšāviņš

Lotte Tisenkopfa-Iltnere, "YouTube" kanāla "Generation Famous" ekrānšāviņš

Latvijā dzimušā veiksmīgā uzņēmuma "Madara Cosmetics" radītāja un vadītāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere atklāja, ka aizvadītajā gadā tā apgrozījums sasniedza 17 miljonus, taču viņa 23 gadu vecumā sāka ar pašu mazumiņu. Uzņēmējas ieteikums - ja gribi sākt uzņēmējdarbību, tad tas ir jādara. Viņa dalījās arī ar diviem padomiem no savas pieredzes.

Vispirms nepieciešams sajust sevī un patērētājā vajadzību pēc noteiktās preces vai pakalpojuma: "Tev ir jāielien savā un citu cilvēku galvās, sajūtās. Ir nepieciešams dziļi sajust to iekšējo, autentisko lietu, un tad apzināties. Nākamais solis ir to pārbaudīt - dot māsai, mammai, draudzenei. Vai viņām arī tā liekas, kā tev? Vajag iedot notestēt, jādabū tā sajūta arī no citiem. Nevar bāzēt visu tikai uz savu sajūtu. Ir jāiedod tirgum pagaršot, jo ir lietas, kas aiziet, un ir lietas, kas neaiziet. Ir jātrāpa tieši īstajā nišā."

Runājot par uzņēmuma darbības sākšanu, viņa norādīja, ka nevajag miljonus - pirmajam solim der arī pāris simti, kā arī pieteikšanās dažādiem grantiem. Ja sākumā neizdodas, viņa aicina nemest plinti krūmos: "Nevajag padoties."

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē 1188 Play un 1188 Izklaides sadaļā!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...