Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mītiskais un unikālais Pokaiņu mežs

Pokaiņu mežs (1188 foto)

Pokaiņu mežs ir neparasti gleznaina vieta, kas atrodas 13 kilometru attālumā no Dobeles, braucot Īles virzienā. Tā senos laikos iepriekš svētīta un pazīstama ar savām apbrīnojamajām leģendām un mītiskiem, mistiskiem nostāstiem, kas sablabājušiem līdz pat mūsdienām.

Kāpēc Pokaiņu mežs ir tik unikāls?

Pokaiņu mežs vijas pa stāviem meža pauguriem un dziļām ielejām. Te, sapulcējušies grupās, kaudzēs, akmens upēs un valnīšos, atrodas slavenie Pokaiņu akmeņu krāvumi. Tik liela visu izmēru un formu akmeņu koncentrācija vienuviet rada patiesi neparastu iespaidu. Tas daudziem cilvēkiem liek sajust savdabīgus enerģijas strāvojumus - vieni redz vīzijas, bet citi – uztver informācijas plūsmu. Gidi un LVM Pokaiņu meža apmeklētāji stāsta arī par novērotām anomālām dabas parādībām, savukārt zintnieki, dziednieki un ekstrasensi šo vietu nešaubīgi uzskata par senu svētvietu.

Pat, ja netici senajām leģendām un nostāstiem, šajā vietā vari izbaudīt apkārtnes mieru un interesantu pastaigu svaigā gaisā, apskatot citviet neierastās dabas veidotās skulptūras - sūnām apaugušus kokus, akmeņu krāvumus, lielos akmeņus un arī cilvēka veidotās atbpūtas vietas. Šajā pārgājienā noderēs ērti apavi, jo takas ved pa paugurainu apvidu, ko sevišķi iecienījuši orientēšanās sporta piekritēji. Apskati Pokaiņu meža atrašanās vietu kartē.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...