Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mūsdienīgi vizuālās reklāmas risinājumi – efektīvi un atmiņā paliekoši

Vides reklāma (Image by PIRO4D from Pixabay)

Vides reklāma (Image by PIRO4D from Pixabay)

Lai arī reizēm šķiet, ka visa mūsu dzīve pēdējos gados straujiem soļiem pārceļas uz digitālo vidi, kur pamatā notiek arī informācijas apmaiņa un mārketinga aktivitātes, šis iespaids tomēr var būt mānīgs. Pati daba ir noteikusi, ka vizuālā uztvere ir viena no spēcīgākajām cilvēka maņām, tādēļ droši varam teikt, ka arī dažādi ar to saistīti reklāmas veidi, piemēram vides reklāmas objekti vai lielformāta drukas izstrādājumi, savu aktualitāti nākotnē nezaudēs.

Mūsdienu vizuālās reklāmas risinājumi nebūt neaprobežojas ar garlaicīgiem oldschool plakātiem un bukletiem. Tās iespēju plašais spektrs, pateicoties dizaineru radošumam un tām pašām digitālajām tehnoloģijām, ir patiesi apbrīnojams.

Reklāmas kompānijas “Abi2” – uzņēmuma ar vairāk nekā 20 gadus ilgu pieredzi visu veidu vides reklāmas projektu realizēšanā no A līdz Z – profesionāļi palīdzēs rast labāko risinājumu, piemērotu tieši jūsu vajadzībām.

Gaismas efektu izmantošana vides reklāmās

Prasmīgi izveidots un īstajā vietā uzstādīts vides reklāmas objekts ir spēcīgs vizuālais stimuls, kas iespiežas cilvēku atmiņā pat labāk kā 1000 vārdu. Ja efektu vēl pastiprina gaismas izmantojums, trāpījums desmitniekā būs garantēts.

Gaismas kaste ir viens no populārākajiem vides reklāmas veidiem. Gaismas kastes priekšrocības, salīdzinot ar citiem reklāmas izkārtņu veidiem, ir to ilgais kalpošanas laiks, efektīvā iedarbība uz patērētāju gan dienā, gan naktī, kā arī salīdzinoši nelielās izgatavošanas un uzturēšanas izmaksas. Gaismas kastes galvenokārt izmanto lieliem reklāmas laukumiem. Iespējams izgatavot arī divpusējas, liektas formas un dažādu siluetu gaismas kastes.

Pieprasīts vides reklāmas veids ir arī telpiskie gaismas burti. Gaismas burti piesaista uzmanību un labi izskatās uz jebkuras ēkas fasādes. Tos var piestiprināt jebkurā augstumā gan uz sienas, gan arī uz jumta. Tie labi saskatāmi no liela attāluma jebkurā diennakts laikā. Ar gaismas diožu palīdzību var regulēt burtu apgaismojuma intensitāti un izgaismojuma kontrastu, turklāt gaismas diožu izmantošana būtiski samazina elektroenerģijas patēriņu un tīkla noslodzi.

Vizuāli iespaidīgi un ļoti efektīvi ir gaismas piloni - atsevišķi stāvošas izgaismotas reklāmas konstrukcijas, ko novieto pie ceļa malās, pie biznesa, tirdzniecības centriem, biroju ēkām, sporta arēnām un degvielas uzpildes stacijām, un citās sabiedriskās vietās gājēju un autobraucēju uzmanības piesaistīšanai.

Lielformāta drukas daudzveidīgās iespējas

“Abi 2” piedāvātās lielformāta drukas iespējas nodrošina visdažādāko formātu un pielietojumu reklāmas materiālu ražošanu - lielformāta stendus, bannerus, plakātus, logu un grīdas uzlīmju risinājumus, automašīnu līmplēves, fotosienas dažādu konstrukciju stendiem, kā arī druku uz cietiem materiāliem zīmju un stendu ražošanai. Banneri un citi lielformāta materiāli tiek ražoti pēc individuāla pasūtījuma, pielāgojot klienta prasībām, izmantojot augstvērtīgas digitālās drukas tintes (UV, solvent, ecosolvent, sublimācijas), kas nodrošina izdruku košumu un krāsu noturīgumu gan lietošanai iekštelpās, gan ārpus tām.

UV ir drukas veids, kura procesā netiek izmantots solvents, līdz ar to nodrošinot īpašu krāsu dzīvīgumu, kas jebkuru projektu padarīs košu un baudāmu. UV druka nodrošina labus rezultātus gan uz tradicionālajiem materiāliem (PVC, papīrs, tekstils, kartons), kā arī uz tādiem materiāliem kā plēves, polimērie materiāli, kompozītmateriāli, gaismas filtri, gofrētais kartons un daudzi citi.

Savukārt solventa druka ir vispiemērotākā āra reklāmas veidiem – PVC banneriem un automašīnu uzlīmēm. Solventa drukas rezultātā reklāmas materiālu virsmas ir izturīgas, ar augstu nodiluma pakāpi, kas jo īpaši svarīgi tādiem ilgtermiņa reklāmas projektiem kā fasādes banneriem un automašīnu tentiem. Šis drukas veids ir atbilstošs materiāliem, kur nepieciešams saglabāt elastību un iespēju noklāt nelīdzenas un nevienmērīgas virsmas.

Ecosolvent druka ir vispiemērotākā dažādiem uzlīmju projektiem, tostarp automašīnu uzlīmēm.

Reklāma uz auto – vienkārši, bet efektīvi

Reklāma uz auto ir aktuāls un dinamisks mārketinga instruments un viens no efektīvākajiem vides reklāmas veidiem. Salīdzinot ar citu vides reklāmu, reklāma uz transporta ir dinamiska, un to ikdienas pamanīs vairāki simti cilvēku. Tas nodrošinās ātrāku atpazīstamību un mērķauditorijas sasniegšanu. Reklāma uz automašīnas izraisa interesi un piesaista uzmanību, tādēļ šis reklāmas veids mūsdienās kļuvis ļoti populārs.

Sazinies ar mums! Zvani 67296689 vai raksti uz info@abi2.lv.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...